Trese volan

Trese volan

Jbt pa kod mene zadnje bile do neki dan dot 2010, sare ima jos 4-5mm. Ali je guma kao plastika, i zanosi auto po snijegu ko da je zadnja vuca. Skinem njih i kupim polovne isto debica al 2015 dot, razlika nebo i zemlja.
 
Jbt nasekiram se kad je guma 3-4 godine stara a ovi delegati vozaju gume 15 godina jebote i jos imaju obraza da to kazu otvoreno pa sakrio bi se u rupu.
I docice pa te zakucat od pozadi, pokosit nekog na pjesackom jer nije mogao stat jao...
Pa imate li gram mozga makar zbig drugih ljudi u saobracaju kako ste neodgovorna bezobrazna stoka tako?????
 
Član
Svaka guma moze posluziti. Ali razlika Izmedu nove I stare gume I skuplje I jeftine je kada zagusti, kada se desi nesto neocekivano sto se stilom voznje nije moglo korigovati ili prilagoditi. Tada se vidi koliko guma igra veliku ulogu.
 
Član
Bez uvrede ikome od vas, sve vas jednako postujem, ali nije mi jasno kako netko moze voziti na gumama starim 10 i vise godina. Mene bi bilo strah po kisi voziti, ili uci u zavoj, sacuvaj boze da ta guma pukne na vecoj brzini. Ja zivim u dalmaciji, nema ni zime velike ni snijega, cijelu godinu vozim na ljetnim gumama i mjenjam ih svake 2 god. (2 ipo godine max) jer prelazim godisnje 30tkm. Nisam nikad imao problema, ali ipak slijedecu zimu cu stavljat zimske da mogu otici u unutrasnjost ili bilo gdje, da se ne mislim za policijske kazne ni kad snijeg prekrije sve. Naravno kao sto netko od kolega kaze ako ce vozac divljati i dovoditi se do krajnjih granica tu nece pomoci ne znam koja guma,
 
Top