trese i dalje

trese i dalje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jucer u volanu narucio original prstenove i dosli mi na kucnu adresu,danas postavim i ono i dalje trese kad predjem 110km/h....sta bi moglo biti bem mu vise mater?? felge nisu krive 100%,neam predstave radi cega mi trese opet:icon_cry:
 
Član
gume nove na felgama sitno kilometara predjeno...mozda bi ih trebao izbalansirati mada cisto sumnjam da bi mi radi toga treslo ovoliko,na celciarama mi nisu bile balansirane pa sam 200 bez problema na autoputu isao:D ima li ko kakvu predstavu jel mozda moguce da je do balansiranja...
 
Član
cuj nisu balansirane gume. dobro pa ti tocak ne otpadne negdje usput. sutra pravac vulkanizeru na balansiranje.
stvarno mi neki likovi nisu jasni. stavi gumu na felgu i ne ode na balansiranje. stvarno zalosno. zar zbog ustede nekoliko KM imati glavu u torbi i voziti na reskir. stvarno sramota
 
Član
a moze biti da su i balansirane jer su nove kupljene uvjeren sam da ih je kupac dao i izbalansirati pri postavljanju...aa felga nijedna nije kriva radi toga me i muci..opet imam neki dojam da prstenovi nisu odgovarajuci jer kad stavim felgu na glavcinu opet mi se nekako pomjera ima lufta, nisam pametan stvarno neam niakkve vise predstave,nebi vjerovali kad bi vam rekao koliko mi se sve zgadilo.....
 
Član
nesmije ti to hodat nimalo zamisli i sam da felga nije u centru a sve ostalo jest
 
Član
Kakve su nam ceste gotivne & pune rupa , moguce da te balan zeza, ja sam svoje juce balansiro kod nas je 5 KM po komadu...
S jedne mi skino sve tegove i nije nove ni stavljo kaze ne treba ti nis' na ovoj i OK je ne trese uglavnom :cool:
 
Član
u zenici u union komercu za terenca platio 24KM,skidanje felgi,zamjena guma,balansiranje i postavljanje...mislim da je za obicna auta 4KM po komadu...ako ti budu balansirane nece ti vjerovatno nista ni uzet...samo balansiranje je 2KM po felgi,cini mi se...znaci,10-tak KM,odes,provjeris...a ne tako,kontat sta je,a mozda je kriva...ccc...bezze se igras...
 
Član
elmir je napisao(la):
a moze biti da su i balansirane jer su nove kupljene uvjeren sam da ih je kupac dao i izbalansirati pri postavljanju...aa felga nijedna nije kriva radi toga me i muci..opet imam neki dojam da prstenovi nisu odgovarajuci jer kad stavim felgu na glavcinu opet mi se nekako pomjera ima lufta, nisam pametan stvarno neam niakkve vise predstave,nebi vjerovali kad bi vam rekao koliko mi se sve zgadilo.....

Ali ja ne mogu da vjerujem da si kupio felge i gume i da bar prednje točkove balansirao....ccc

To balansiranje je mizerija...i druga stvar na balansiranje treba ići svakih par mjeseci...bar su meni tako rekli....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top