Trebam pomoc oko opruga

Trebam pomoc oko opruga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da se ne bi zajebo... koje opruge.. otprilike su idealne... na 225 40 r18 ako neko zna otprilike... 55 40, 35 40????? na golf 4

hvala
 
Član
vidi da li je kod tebe malo spustenije auto nego obicni g4,mislim da jeste,bar kod mene jeste nesto spusteniji,neke sportske opruge
 
Član
paaaaaa.... izgleda... malo spusteniji..... valjda... otkud znam... trebam postaviti sliku kako felge izgledaju... pa se moze procjeniti....

DSCF8138.jpg
 
Član
uproedi sa obicnim golfom na 16kama ili koje su vec fabricke ili nadji specifikacije negdje
moj je sigurno spusteniji,to sam i vidio na nekom stranom forumu a i uvjerio se sam u to
kad sam sa 16 na 19 prešao,visocije je auto mozda 1,5cm naprijed
vidicemo sta ce se desiti kad stavim r32 ovjes,trebalo bi cucnuti 1.5-2cm ja mislim
 
kolega isto ima mk4 i bas mu nesto spustano isto autoo..zato bulex provjeri prvo..a sto se tice spustanja na 18" tim idealno je 35/40 kao i kod mene..
 
Član
Dok ne zagrebu od blatobrane nije dovoljno :D golf je to ba, vozaj ga tako par mjeseci i propast ce sam :p
 
Član
trizex je napisao(la):
Dok ne zagrebu od blatobrane nije dovoljno :D golf je to ba, vozaj ga tako par mjeseci i propast ce sam :p

ahah ova je dobra :)
ma brusilicu i skines jedan krug opruga,napravis sebi narukvicu,ili po dva kruga pa umjesto vw naprijed stavis audi :D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Dok ne zagrebu od blatobrane nije dovoljno :D golf je to ba, vozaj ga tako par mjeseci i propast ce sam :p

ahah ova je dobra :)
ma brusilicu i skines jedan krug opruga,napravis sebi narukvicu,ili po dva kruga pa umjesto vw naprijed stavis audi :D

Apsolutno brate :D olimpijada na nivou :D
 
Član
da se razumijemo ovo za opruge nije offtopic tako da nemojte brisati to.
a jesi li razmisljao da stavis gewinde neke?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top