Trebam pomoć JUICED2

Trebam pomoć JUICED2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobio sam igricu JUCED 2 , imam problem trokira mi grafička je 256 pci 7600,
ali stalno mi izbacuje iz igrice , pojedini su mi rekli da instaliram nove dreivere
ali neznamo koji su to dreiveri u pitanju .
 
Član
Hvala ti drug pomogo si mi ali sad je problem kako na Joystik prebaciti znali ko na ovoj igrici ????
 
Član
a ko i u svim...u options>controls>i mora nedje bit device, gdje je trenutno keyboard, prebacis na joystick
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
a ko i u svim...u options>controls>i mora nedje bit device, gdje je trenutno keyboard, prebacis na joystick


u tome je problem jer tamo samo stoji keyboard nije moguće da najnovija igrica nema jostik mogučnost
 
Član
Otkrivena je greška na JUICED 2 , nema mogučnosti prebacivati na joystik ili volan za PC , pošto nema još pacheva nepreporučujem još da se igrica uzima .
Što se tiče igrice puno je močna, pošto sam sve od need for speeda prešao ovo bi mogla biti i bolj , ali problem je trenutno taj sa vožnjom jer na tastaturi reagira oštro , valjda uskoro neko izbaci patch
 
Član
reagira oštro - mislim da se u juiced2 vozač poboljšava, tak da nakon nekoliko utrka postane sve normalno, ide dobro u zavoje, koči kak treba i takve stvari

joystick - u juiced1 trebao si ići start/all programs/thq/juiced/configuration mozda ima tako nesto i u ovoj, tako je i za pes npr.
 
Član
corrado je napisao(la):
reagira oštro - mislim da se u juiced2 vozač poboljšava, tak da nakon nekoliko utrka postane sve normalno, ide dobro u zavoje, koči kak treba i takve stvari

joystick - u juiced1 trebao si ići start/all programs/thq/juiced/configuration mozda ima tako nesto i u ovoj, tako je i za pes npr.

Nema ništa od jostika evo na njemačkom forumu svi se žale nemože ni volan
a na tastaturi je grozno došao sam do nekle ali nevalja ova tastatura nikako ,možda što sam vozio sve need for speed na joystiku
 
Član
corrado je napisao(la):
jel išta bolje od demo verzije? da ne skidam bezveze, koje su novosti od kad je demo izašo?

Igrica je extra, ima dosta više detalja od pro street ovdje se mejri kakav ti je DNA za volanom ,samo grešku su napravili sa tim joystikom , valjda neko uskoro izbaci kakav patch , a prešao sam i undegrund i most wanted i carbon i pro street ali ova će biti moćnija po mom mišljenju .
 
Član
pa isto ko i Juiced prvi dio, koji je po meni bio dosadniji, ali dosta realniji i bolji za voznju od NFS-a
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top