Treba mi savjet (uputa) za kupovanje automobila

Treba mi savjet (uputa) za kupovanje automobila

Član
Pa moji otac i mater voze taj krš od 1.7 dizela, u astri G, i kod nas je auto prešlo preko 100.000 s repariranom pumpom, 400KM sve bilo... to što neko tamo lemi nešto u Čačku i tebi naprič'o svašta ne znači da je dobro urađeno, da je auto uredno i da nije krš
Auto ima problem s alternatorom, kompresor klime zna zezat (što je sve od drugih proizvođača) i elektronika boš pumpe
Ostalo potrošni materijal... e sad, pošto je tebi striček iz Čačka rek'o da je on to poravlj'o triput ne znači da je do auta nego do njega i njegovih majstora... al nema veze, svi sve znaju :D
 
Član
Pa moji otac i mater voze taj krš od 1.7 dizela, u astri G, i kod nas je auto prešlo preko 100.000 s repariranom pumpom, 400KM sve bilo... to što neko tamo lemi nešto u Čačku i tebi naprič'o svašta ne znači da je dobro urađeno, da je auto uredno i da nije krš
Auto ima problem s alternatorom, kompresor klime zna zezat (što je sve od drugih proizvođača) i elektronika boš pumpe
Ostalo potrošni materijal... e sad, pošto je tebi striček iz Čačka rek'o da je on to poravlj'o triput ne znači da je do auta nego do njega i njegovih majstora... al nema veze, svi sve znaju :D
Ti opet izokreces, al' hajd. Snimim ti intervju s komsijom koji je na Vektri tri puta radio, a taj iz Cacka je slucajno naletio kod majstora dok sam ja bio tu. Neka slucajnost valjda da se na Astri G mijenjao motor, taj iz Cacka sa Zafirom i ovaj s Vectrom.
 
Član
Ne moze bez golfa da ga jebes, cak i u opciji na listi za kupovinu sa dva italijana :D ovde se iznose te mane na opelu , pa sta je sa jebenim manama golfa IV, V i ostalih,svaka druga tema od problemima i kvarovima na tdi, svi ih zaboravljaju i oprastaju im te mane a bogami spiskovi su dugi tih mana i kvarova a jos manje jeftini al dzabe, ne vrijedi, jer to je golf, svetinja, bozanstvo, vidim po temama daju mu ime beli grom, beli djavo, beli duh hhahaha, u koju to bolest vise prerasta i ispranost mozgova, dijagnoza---- bolest :D
 
Top