treba mi savjet - guši se na plinu

treba mi savjet - guši se na plinu

Član
dellas je napisao(la):
Koji auto , koji plin? Jel ti ledi isparivac?

ne ledi isparivac

CoL3 je napisao(la):
meni je se gusio nemoguce,lagano stisnem gas ide,stisnem pun on koci,gusi,nemoze nista... los plin bio,ispustio ga,nasuo drugi i sve 5,a isto mi se gusio malo zbog filtera,to mi se u pocetku dogodilo,nisam presao ni oko 1200km kako sam ugradio sav se zacepio filter od prljavstine,na istoj sam pumpi sipao gdje i kasnije kad ga je gusilo... u Darkomu ti obicni filter s izmjenom dođe 10km,a ako ti je pristupacan mozes i sam,kupis ga za 3km,jedino je onaj drugi filter prema usisnoj 20km

koji prema usisnoj ja kako znam 1 ima metalno kuciste kod mene sad nece ni na malom gasu
 
Član
i u mene je jedan filer..i to odvrnem tri imbus sarafa i unutra okrugli filter...a je li se kome desavalo da mu padaju obrtaji kad se oduzme naglo gas,pa nekad se auto i ugasi dok radi na plinu???
 
Član
jeste kod mene,skoro sve te simptome sam imao,samo povecaj ler gas na isparivacu i ja sam tako rijesio,al mora ti auto biti na radnoj tem i upali svjetla kad ga budes stimao....
 
Član
marshal je napisao(la):
jeste kod mene,skoro sve te simptome sam imao,samo povecaj ler gas na isparivacu i ja sam tako rijesio,al mora ti auto biti na radnoj tem i upali svjetla kad ga budes stimao....

ok,hvala...valjda cu mu znati sta da uradim...
 
Član
__minel__ je napisao(la):
i u mene je jedan filer..i to odvrnem tri imbus sarafa i unutra okrugli filter...a je li se kome desavalo da mu padaju obrtaji kad se oduzme naglo gas,pa nekad se auto i ugasi dok radi na plinu???

pa kod mene se to desavalo i odjednom sad nece da ide padnu obrtaji i nekad se ugasi e sta mu je nezz
 
Član
evo da ti javim rezultate
skdao sam filter i bilo je smeca u njemu ocistio sve fino i vradio upalio opet isto malo radio na leru i ugasio se sad nece nikako da radi ja predpostavljam da nemam plina u boci i ako kazaljka pokazuje da ima sto je vlo moguce da nije tacna probacu jos nasuti pa vidjeti a evo i slike filtera



fx5uu0.jpg


2a47ci.jpg


2co0eoh.jpg


120lfgg.jpg
 
Član
kod tebe je drugaciji filter nego kod mene,probaj nasuti plin,i jesi odvrnuo bocu?ja sam sebi zabiljezio na kazaljci kad je prazna,tako da vazda znam kad ce doci pred kraj odn isprazniti se
 
Član
sa filterom sve ok crijeva i sve ostalo uredu jos samo probati nasuti i vidjeti jer sad kad ga upalim na benzin prebacim na plin odma se ugasi nece nikako da radi a kad sam sastavio radio je malo na leru i gasio se a i dalje dok je radio na leru nije primao gasa a pise u papiriam kad ugradis ako dodje do neispravnosti pokazivaca plina oni ne garantujun sto znaci desava se da je kazaljka bude neispravna
 
Član
zoki31 je napisao(la):
marshal je napisao(la):
ajd sretno pa javi ishod :)

napravio sam plin sta sam ti rekao kazaljka nije tacna nasuo plina auto radi normalno hvala ti na pomoci

brate rekao sam ti da je do filtera,i trebao si zabiljeziti mjesto gdje dodje kazaljka kad se isprazni skroz,da ti moze biti poslije mjerodavno....et sa srecom i uzivaj :D
 
Član
marshal je napisao(la):
zoki31 je napisao(la):
marshal je napisao(la):
ajd sretno pa javi ishod :)

napravio sam plin sta sam ti rekao kazaljka nije tacna nasuo plina auto radi normalno hvala ti na pomoci

brate rekao sam ti da je do filtera,i trebao si zabiljeziti mjesto gdje dodje kazaljka kad se isprazni skroz,da ti moze biti poslije mjerodavno....et sa srecom i uzivaj :D

filter sam zavrsio e ko zna jel do njega al cim sam nasuo plin auto radi ide nisam sumnjao na kazaljku jer je radila uvijek i danas mi nesto pade na pamet mozda nema plina odo probati nasuti nasuo i auto proradi e sta je kazaljki nezz....hvala tebi puno na pomoci
 
Član
opet problem sa plinom sad se gasi kad se auto ugrije nekad se ugasi odma kad pustim gas a nekad kad pustim gas malo radi i ugasi se
 
Top