treba mi savijet?

treba mi savijet?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam osjecaj da je samo izgubila sjaj :S Kod mene je otislo u helach sve nije bilo planirano da onako crno ispadne al kad se "znalac" upetlja onda jbg...
 
Član
Sorry, ali bolje da nisi dirao! :icon_rolleyes:
Ovako ti sad, nije ni kako je bilo prije (crveno) ni kako si ti htio da bude (zatamnjeno)! Moje mišljenje... :)
 
Član
njegova ideja je bila da zatamni stope i da one prate zatamnjenost stakala i to od nekih 35%. znaci da je tamnije ali da se sve kroz njih vidi
 

IGY

Član
ako je original transparentni sprej i do 10 puta se moze preci a da se opet sve fino vidi kasnije
i naravno da iskusna ruka to spricne
primjer... meni je na starom golfu "sivom" bilo tzatamnjen gornji dio stopki i presao sam nesto vise od 10 puta i kasninje komplet stopku bezbojnim sjajnim i ispalo je kao original a sve se normalno vidjelo
nemam boljih slika ali vidi se sta treba da se vidi
 
Član
ma sve je to uredu igy sto ti kazes ali njemu nije namjera bila da to bude previse tamno nego samo blago zatamnjeno.

PS

i da bio je orginal transparentni sprej za stopke, plastic primer i bezbojni lak
 
Ma sasvim ok, samo dok nije skroz neprovidno, jer su takve stvari opasne u svakodnevnoj voznji...Desavalo mi se X puta da skoro pokupim ove likove sto nalijepe hiljadu slojeva laka, pa ti ne znas jel dos'o il je pos'o...ne vidi se signalizacija nikako...

Ovo mi se cini sasvim ok, za privremeno rjesenje, jer kako sam shvatio covjek ceka da napravi real thing.
 
Član
Suti, to sam prezivio sa anaisom i njegovim starim stopama....kad mu se upali kociono svijetlo samo vidis jednu skroz malenu crvenu tockicu hahaha :D
 

HRC

Član
ja sam sebi na Puntu tamnio i ispalo je super! pošto je cijeli auto crni i zadnji farovi ofarbani u crno lijepo je leglo!
Jedino je malo gusto kad je sunce jako, onda ovaj iza baš i nevidi, tak da je svako skretanje gusto .....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top