treba mi savijet?

treba mi savijet?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinula mi je strašna ideja:icon_idea: . Kontao da kupujem stop svjetla u led-u,ali izletih pare na felge.I kako sam vidio da raja tamne stop svijetla to skontam da radim.E sad pitanje kako da to uradim?Mozda ima neko ko to radi,ali kvalitetno. Evo slike moje stopke,ja sam kontao da ostavom bijeli krug,ali mi pade napamet da samo zmig ostavom bijelim.Ili mozda sve crnim? Šta mislite?
 
Član
Ofarbaj sve u crno osim tog kruga, znaci rikverc svijetlo i zmigavac ostavi bijelo.

Bice perverzno!!!
 
Član
ne diraj nista, kad skupis pare kupi stopke i gotovo a i ovako nije ruzno da bi se moralo lakirati
 
Član
ma zajebi to zatamljivanje, nece ti to leci na tvoju boju nikako! Ne zuri nigdje...;)
 
Član
Ako ces zatamnjivati zatamni sve oko kruga...al savjet je da kupis druge stopke, ovo zatamnjivanje je isfurano i ide vec u "onaj" tuning :)
 
Član
meni su lijepi i ovi stopovi, kulturni su i mocno...nekako mi je vecina onih led nadzidzana...ima lijepih, ali su rijetki...e sad, ako se tebi dzaba trose pare potrosi ih...
 
trizex je napisao(la):
Slazem se s fayom, lijepi led stopovi se na prste jedne ruke mogu nabrojati.

Danas sam vidio crnu fabiu u gradu od naseg kolege Anaisa zatamljeih stopova. Extra izgleda(komplet makina). Bez uvrede ja bih htio malo svjetlije.Znate li koga da mi to uradi? Ili da mi pomognete da to uradim jer sam laik(ćevapi na moj račun).A zvao sam A3M i 500KM dodju stop koje se meni nedopadaju.
 
Član
Zavisi od toga koliko slojeva boje naneses. Jedan ravnomjeran i nije previse tamno, a razlika je vidljiva. Sto vise slojeva, to neprovidnije postaje ;)
 
E raja. Malo sam tamnio stop svjetla i ispala su bolje nego sto sam mislio.Dosli mi emirEX_sa i Brum Brum. Te udri hrabri emir i ispa dobro.Pa neka ovako dok neskupim para,a meni dusa mirna.Malo smirgla,primer,tri sloja transparenta i lak.
Otisao ja u lokalnu prodavnicu auto-lakova i kaze meni momak"Nemam primera,a on ti netreba.Ali imam ovaj zeleni transparent.Samo nanesi i bit ce sminka":icon_eek:. Te ja pobjegnem glavom bez obzira:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top