Treba mi info o stanju na putevima... Tuzla - Županja - Zagreb

Treba mi info o stanju na putevima... Tuzla - Županja - Zagreb

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ako ima neko da je od jutros prosao dionicom od Tuzla prema Županji... kakvo je stanje ceste... ima li snijega... leda... decki iz Srebrenika, Gradacca kakvo je stanje magistralnog puta ako je neko provirio i vidio... trebam u Zg ali se debelo premisljam... pa ako imo ko vise info bio bi zahvalan....
 
ja sam maloprije dosao iz zenice,,ceste su skroz ok bar na tom predjelu,nisam spustao ispod 100-120km/h(ne hvalim se :p ) :lol: tako da bi i tamo trebala biti slicna situacija :)
 
Član
bulex je napisao(la):
Eh ako ima neko da je od jutros prosao dionicom od Tuzla prema Županji... kakvo je stanje ceste... ima li snijega... leda... decki iz Srebrenika, Gradacca kakvo je stanje magistralnog puta ako je neko provirio i vidio... trebam u Zg ali se debelo premisljam... pa ako imo ko vise info bio bi zahvalan....

živ kraj tog puta i i prohodan je! nema snijega, ali je mokar:cool::cool::cool:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Eh ako ima neko da je od jutros prosao dionicom od Tuzla prema Županji... kakvo je stanje ceste... ima li snijega... leda... decki iz Srebrenika, Gradacca kakvo je stanje magistralnog puta ako je neko provirio i vidio... trebam u Zg ali se debelo premisljam... pa ako imo ko vise info bio bi zahvalan....

živ kraj tog puta i i prohodan je! nema snijega, ali je mokar:cool::cool::cool:

samo mi je to trebalo.... thnx
 
Član
bulex je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Eh ako ima neko da je od jutros prosao dionicom od Tuzla prema Županji... kakvo je stanje ceste... ima li snijega... leda... decki iz Srebrenika, Gradacca kakvo je stanje magistralnog puta ako je neko provirio i vidio... trebam u Zg ali se debelo premisljam... pa ako imo ko vise info bio bi zahvalan....

živ kraj tog puta i i prohodan je! nema snijega, ali je mokar:cool::cool::cool:

samo mi je to trebalo.... thnx

nema na čemu:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 

MTR

Član
opasno ako je mokar , zavisi ako ces po noci vozit , najavljuju debelo ispod nule , da ne bude baleta - oprez
 
Član
nema na čemu:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

sinoć je bio prekriven snijegom... skroz klizavo... ali jutros je:cool:
 
Član
MTR je napisao(la):
opasno ako je mokar , zavisi ako ces po noci vozit , najavljuju debelo ispod nule , da ne bude baleta - oprez

to je ono... valja mi poslije ponoci nazad... al moze se i prespavati nedje ako bude... frke... bitno mi je da dodjem do zg... a vratit cu se nekako :D
 
Član
bulex je napisao(la):
MTR je napisao(la):
opasno ako je mokar , zavisi ako ces po noci vozit , najavljuju debelo ispod nule , da ne bude baleta - oprez

to je ono... valja mi poslije ponoci nazad... al moze se i prespavati nedje ako bude... frke... bitno mi je da dodjem do zg... a vratit cu se nekako :D

biće leda večeras:lol::lol::lol: al otiđi u motel( bordel):cool::cool::cool:
 

MTR

Član
evo najbolje je kod njih pogledati

http://www.hak.hr/novosti/stanje-na-cestama.aspx
 
Član
MTR je napisao(la):
evo najbolje je kod njih pogledati

http://www.hak.hr/novosti/stanje-na-cestama.aspx

to sam prvo gledo... nije toliki problem u hr... problem je do zupanje i oko tuzle... jer ove nase sluzbe uvijek snijeg iznenadi zimi... mislim ne bih da se izj*em... u putu do zagreba...
 
Član
ma putevi ko zmaj,cisto sve,samo mokro,180 vozio ivanja rijeka-zupanja,umal da se sa presretacem poganjam :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top