Treba mi AGP grafička

Treba mi AGP grafička

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ima li itko :icon_biggrin:? Uduši mi se grafička otkada sam kupio ovaj prokleti 22" full HD monitor :D ali mi AGP slot u komp nigdje kartice za lijeka.

Imam ATI Radeon 9600 256 MB al mi treba neka od 512 :icon_rolleyes:
 
Član
Neznam da li ima nova da se kupi ali ovdje ih imas nekoliko pa pogledaj....Poz;)

http://www.pik.ba/?trazilica=agp
 
Ako ti treba za igre tu nema pomoći. Eventualno 3850 ali to je kod nas nemoguća misija naći.Internet i ostalo ne bi trebalo da bude problem ni sa 9600.
 
Početnik
Nadji si Ati Radeon X1650 PRO i moces vecinu igara pokrenuti sto se nje tice..Ja je imam isto na AGP i prezadovoljan sam..
 
Član
jeremija123 je napisao(la):
Ako ti treba za igre tu nema pomoći. Eventualno 3850 ali to je kod nas nemoguća misija naći.Internet i ostalo ne bi trebalo da bude problem ni sa 9600.

Ne ne treba mi za igre nisam sve skupa instalirao 3 igre za 10 god :icon_biggrin: treba mi za sasvim normalne potrebe, net, filmovi bla bla i vjeruj mi da je 9600 opterećena i to do kraja mislim komp radi al jedva dok sam imao 17ku radio je kao sat...

Lija je napisao(la):
Nadji si Ati Radeon X1650 PRO i moces vecinu igara pokrenuti sto se nje tice..Ja je imam isto na AGP i prezadovoljan sam..

Nasao sam Lija ATI Radeon X1650 pro i ATi Radeon HD3450 obe su 512 e sad ne znam koju bi uzeo netko govori da je ova HD novije generacije pa je bolja bla bla bla uglavnom šta mislite, ovu:

http://www.hgspot.hr/33219/graficka-kartica-sapphire-

ili ovu:

http://reviews.cnet.com/graphics-cards/ati-radeon-x1650-pro/4505-8902_7-32036688.html?tag=rnav

šta mislite?
 
Početnik
Neznam vjerovatno da je HD bolja posto su se one pocele proizvoditi poslije X serija..Ako ti netreba za Igre onda ganjaj sta je jeftinije,jer su obje predobre i neces sigurno imat problema ;)
 
Član
ta 3450 ima uvd, u prijevodu ako gledas hd sadrzaj ne trebas imati onda jak procesor ;) i to ti je najveca prednost, kako ti igre nisu bitne... s tim da su ti x1650 sa 512mb sa ddr2 memorijom, spore, recimo x1650 sa 256mb ddr3 daleko brza... ugl. trazi sto novije, jeftinije.... od ovih 3450 za tvoje potrebe...

a lija ba, cuj obe "predobre"... i jednu i drugu vrijeme ne da je pregazilo, jos malo pa kao dinosauri :D
 
Legend
kod mene je HD3450,kupio je prije godinu dana i fercera odlicno,jos nisam naisao na igru koju ne moze pokrenuti,a i sto se tice filmova nema zamjerke,tako da imas moju preporuku;)

inace 105KM u geneleku novu je platio
 
Član
Limpi je napisao(la):
ta 3450 ima uvd, u prijevodu ako gledas hd sadrzaj ne trebas imati onda jak procesor ;) i to ti je najveca prednost, kako ti igre nisu bitne... s tim da su ti x1650 sa 512mb sa ddr2 memorijom, spore, recimo x1650 sa 256mb ddr3 daleko brza... ugl. trazi sto novije, jeftinije.... od ovih 3450 za tvoje potrebe...

a lija ba, cuj obe "predobre"... i jednu i drugu vrijeme ne da je pregazilo, jos malo pa kao dinosauri :D

Ma jašta su nego dinosauri al eto nisam mislio sad ulagati neke pare nego eto sad za sad poslužit će :)

Nexus je napisao(la):
kod mene je HD3450,kupio je prije godinu dana i fercera odlicno,jos nisam naisao na igru koju ne moze pokrenuti,a i sto se tice filmova nema zamjerke,tako da imas moju preporuku;)

inace 105KM u geneleku novu je platio



Ah onda dobro nek bude 3450 hvala na pomoći ljudi ;)
 
Početnik
Pa jesu predobre kad uzmes u obzir da su obje na usranom AGP da su stare ko dinusaur itd..A opet poguras ih sa malo Rama i nekin 3.00 + GHz procesorom i igras dosta igrica...Ja imam 3.6ghz imam 1,5gb rama i tu X1650 PRo na AGP znaci sve staro ko konj,i igrao sam oba Dirta,Shift1,Grid,CoDMW itd...na to sdam mislio da su predobre sto se jos dobro drze :icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Imam ti ja 3450 novu, sa 24mjeseca garancije, kosta 125KM, ako si zainteresiran, javi se na pp.

Izlazi: D-Sub, DVi, HDMI
GPU brand ATi Radeon
GPU model HD3450
Sabirnica AGP 4x/8x
Količina memorije [MB] 512
Memorija DDR2
Memorijsko sučelje 64-bit
Radni takt GPU [MHz] 600
Takt memorije [MHz] 800
RAMDAC [MHz] 400
Max. rezolucija 2048x1536
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
Imam ti ja 3450 novu, sa 24mjeseca garancije, kosta 125KM, ako si zainteresiran, javi se na pp.

Izlazi: D-Sub, DVi, HDMI
GPU brand ATi Radeon
GPU model HD3450
Sabirnica AGP 4x/8x
Količina memorije [MB] 512
Memorija DDR2
Memorijsko sučelje 64-bit
Radni takt GPU [MHz] 600
Takt memorije [MHz] 800
RAMDAC [MHz] 400
Max. rezolucija 2048x1536

Hvala ti prijatelju rijesio sam ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top