Trazim vakum pumpicu od centralne brave

Trazim vakum pumpicu od centralne brave

Član
E raja ima li iko vakum pumpicu od centralne brave za Golfa mk2 sa elektikom na sebi i da je zatvorena ne ona fabricka sto ne radi :icon_question: :icon_question: :icon_question:
Evo slike na sta mislim
0agpsiz1ax5ocvjmt02r.jpg


Znaci ovakvu ja imam ali mi treba ona na koju se moze prikopcati vakum crijevo i elektrika ;) i to za vozaceva vrata :icon_smile:

Neznam moze li bez elektrike ali mi treba sto moze vakum crijevo na nju pa bih vidio moze li mi bez elktrike raditi ;)
 
Član
Zar nema niko :icon_rolleyes: :icon_question:

A treba mi za daljinsko zakljucavanje ;)
Ima li iko onda prijedlog da spojim daljinsko bez ove pumpice :icon_question:
 
Legend
pa sta ti tacno hoces,elektro motorice?
na svakom otpsdu ih mozes naci...

objasni malo bolje mozda ti neko i uspije pomoci,a ne ovako ti hoces vakum pumpu da radi sama od sebe:icon_rolleyes:
 
Član
Nexus je napisao(la):
pa sta ti tacno hoces,elektro motorice?
na svakom otpsdu ih mozes naci...

objasni malo bolje mozda ti neko i uspije pomoci,a ne ovako ti hoces vakum pumpu da radi sama od sebe:icon_rolleyes:



A joj kako cu ti objasniti bolje :icon_rolleyes:
U vozacevim vratima imam ovu pumpicu samo sto nije na nju skopcano crijevo tj..nema otvora za to crijevo ;)
Meni treba pumpica sa otvorom za crijevo da mogu skopcati daljinsko da mi radi :icon_smile: ;)

Pumpica je ovo malo..A pumpa veliko ;)
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
Treba ti ta pumpa i elektro motorić da bi mogao spojiti na daljinsko bar je kod mene tako

U mene je daljisnko vec spojenao na auto i kad ga upalim..Otvore se sva vrata al ise opet zatvore zato sto nije skopcan vakum na vozaceva vrata ;)
 
Član
Ili zna li iko kako da skopcam daljinsko bez ovog vakuma na golfa2 2/3 vrata ;) :icon_exclaim:
 
Top