Trazim slupanu Octaviu

Trazim slupanu Octaviu

Član
pozz, treba mi kompletan prednji kraj skode octavie da bude donor za drugo auto,dakle motor instrument tabla i sve instalacije.
skoda octavia je tour model 2007ma 2008ma godina
da li je neko vidjao po otpadima u blizini tuzle gracanice doboja jelaha takvo auto.
bitno mi je da je motor na bh papirima,pozeljno je da bude dizel 115 130 konja il kolko vec
hvala unprijed
 
Član
zvao sam ih danas,jebavo sam ih al sve redom
5x sacekaj,pa prebaci na nekog drugog,i tako 5x, 5x sam slusao glupu muziku i onda na kraju tom zadnjem kazem da sam vec 5x prebacivan sa linije na liniju i pitam ga jel ima,i naravno da je rekao da nema ni motor ni nista,moram otici do njih,jer imaju 100%
 

LSD

Član
aj ja ti sutra provjerim za njih ako ne zaboravim...
ili ako oces prozovi me oko 12 da me napomenes
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
zvao sam ih danas,jebavo sam ih al sve redom
5x sacekaj,pa prebaci na nekog drugog,i tako 5x, 5x sam slusao glupu muziku i onda na kraju tom zadnjem kazem da sam vec 5x prebacivan sa linije na liniju i pitam ga jel ima,i naravno da je rekao da nema ni motor ni nista,moram otici do njih,jer imaju 100%


Zasto mislis da imaju :icon_question:
Valjda ako ima rekao bi da ima da ti proda.
 
Član
nek ti neko od raje provjeri i po Vitezu po otpadu, kao i po Hercegovini, mislim da bi se to gore moglo naci. A nije mi cudno sto mislis da na Ilmi imaju, bez obzira sto kazu da nemaju. Jednom je drug trazio nesto za passata 2005, nema i nema, dva puta zvao. Put ga nanio kroz dan dole i nadje kod njih bas to sto je trebao
 
Član
mislim da imaju jer sam bio par puta,i ljudi imaju sve zivo,nema sansi da nemaju motor od golfa 4,pa tog imaju više nego sto ja imam carapa i gaca zajedno :D
oki ljudi,hvala na pomoci,sutra cu kontaktirati lsd ;) i da vidim ima li sta ak ne uspijem ensto naci,dizemo temu ponovo iz mrtvih :D:D
 
Top