Trazim Sinter Lamelu

Trazim Sinter Lamelu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gdje nabaviti ove stvarcice,moram mjenjati set kvacila na svom ljubimcu,pa ako nije bas preskupo volio bih i ovo uraditi.

Fiat Coupe 2.0 20V turbo
 
Član
+381 11 807 0166
To je najbolja radnja u exYu za sinter lamele,ljudi rade samo to i rade vec godinama.

Nalaze se u Ostruznici kod Beograda.
 
Član
nesto slicno ovome

big_P1010002.JPG


samo sto je ovo od fabia-e
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
+381 11 807 0166
To je najbolja radnja u exYu za sinter lamele,ljudi rade samo to i rade vec godinama.

Nalaze se u Ostruznici kod Beograda.

zvao sam sada covjeka,kaze da im se mora donijeti lamela zamajac i korpa i znaci da uradi 4 kraka sa federima kostalo bi 150€

e sad mene interesuje da li bih ja trebao promjeniti i potisnu plocu????
Lamela mi je pri kraju to znam jer nakon malo forsiranja pocne da proklizava,ali mislim da je i potisna tanka jer mi je kvacilo uzasno tvrdo na pritisak. Zna li neko moze li se negdje kupiti sama potisna ploca???

Hvala svima na savjetima.
 
Član
eh sad imam jedan drugi problemcic:
Ja to sve moram skinuti sa auta i odnijeti njemu da to uradi,kome odvuci auto da to skine i kod koga moze stajati par dana u garazi dok ja ne donesem novu lamelu.
 
Član
on ti moze i plocu drugu staviti,sta god ti taj cova kaze da mu doneses obavezno donesi jer sve on na kraju napraviti cakum pakum i stvarno zna sta radi.

Ako kaze da mu treba i korpa i zamajac odnesi mu to i reci da ti promjeni plocu i na korpi.

150 eura je extra dobra cijena
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
sto jednostavno ne odes gore sa autom i to odmah zavrsis. ne znam kad si odlucio uraditi nesto tako

Ovo ti je najpametnije ako imas slobodnog vremena.. Odvezes auto i sve zavrsis na jednom mjestu, samo ga nemoj forsirati da gdje ne ostanes na pola puta
 
Član
ja znam covjeka iz konjica koji radi lamele ...za 4 5 dana bice gotova moja sa 6 krakova ona kosta 450 km ne znam koja tebi treba pa javi se ako os....pa cemo vidjet mozel tebi napravit :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top