TRAZIM opel

TRAZIM opel

trazim opel automobil samo sa papirima. stanje auta je nebitan.


astra f gsi 2.0 16v
calibra 2.0 16v
kadett e gsi 2.0 16v
vectra a 2.0 16v


ali SFI-motor sa 150ks ne onaj sa eco-motor sa 136ks.




ako neko ima auto sto trazim nek se javi.

marko
 
mislijo sam da ima nekog u ovom forumu sto trazi manje para za auto sto trazim. trebaju mi neki djelovi. pa bi ostatak prodo opet.
 
Član
Druze izvini bez uvrede nisi ti bas toliko napredniji od ostalih da bi jeftino nasao C20xe motor. ko god ima tako nesto zna sta je u pitanju koliko toliko i cijeni ga
 
stari meni netreba motor ni mjenjac. sta mi treba je kocnice. hocu da imam na sve 4tocka disk kocnice. zato trazim to auto. i naravno abs uz to. izvadim kocni sistem prodam auto dalje jer mi vise nista netreba. isplatnije mi je kupit cijelo auto neko na otpadu ili na piku djeo po djeo da trazim i da kupujem.
 
Član
ti ne znas ni sam sta hoces. prvo gore govoris koji motor mora biti, a sad pises da ti ne treba ni motor ni mjenjac...
 
jarane ima razlika imedju gsi 8v i gsi 16v. gsi 8v ima disk (naprijed) i dobos kocnica (nazad). gsi 16v ima sve cetri tocka disk kocnice.
 
Član
ti ne znas ni sam sta hoces. prvo gore govoris koji motor mora biti, a sad pises da ti ne treba ni motor ni mjenjac...
joj glup ti je komentar skroz ako trazi momak auto sa tim motorom reko je da mu treba nesto od dijelova i ostalo prodaje ja ako trazim gti-a sa 150ks treba mi nesto da skidam dijelova i ti mi pises neznas ni ti sta hoces uostalom neznam sto se bezveze javljas i ostavljas ovako glup komentar
 
Top