Trazim misljenje za auto - Travnik

Trazim misljenje za auto - Travnik

Super Moderator
Joj ovog cuj ko da gtr-a vozas
A ja ne znam ni sta ce ti iskreno plin jer ne pravis neku kilometrazu. A i dizela provjerenog da kupis ne vidim neki problem jer nije to neka kilometraza da ti se zaredaju kvarovi
 
Član
Ja predjem 15-20000km godisnje. Isplati se itekako. Ne razmisljam o zamajcu, o diznama, o bosch pumpi... znas sta mislim

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
Bilo kako bilo, ovo nisu devetese i ima dijelova i za japance danas pa ako naletis na dobar primjerak ne trebas bjezati samo zbog te price "joj japanac". Sretno sa trazenjem vozilice.
 
Član
Bilo kako bilo, ovo nisu devetese i ima dijelova i za japance danas pa ako naletis na dobar primjerak ne trebas bjezati samo zbog te price "joj japanac". Sretno sa trazenjem vozilice.
Hvala. Ma samo me to muci sa plinom, kao da ce ventili izgoriti, i ne smijes sa plinom preko 4000 ob/min na njima

Jos razmisljam, trazim savjete, nisam jos skroz odustao.

A i Vectre C GTS su mi mocne. Pregovaram za jednu u austriji... ako ko zna koju ovdje u BIH nek ponudi
 
Član
Ova Mazda je odlično auto, sa odličnim motorom. Kakvo pregaranje ventila, kako ne smiješ preko 4000 rpm? Ovaj motor nećeš poderati da voziš 50 000 kilometara u blokadi na plinu. Kupuj
 
Član
Ne bi da se mijesam jer se ne razumijem. Ali ako ne mozes naci neko objasnjenje, probaj vidjeti jesu li na stranim trzistima ljudi ugradivali plin u taj model.
A sto se dijelova tice tu je VW definitvno lider sto se tice naseg trzista. Sto bi rekli i u trafici ima dijelova :D
Ti danas za svako auto mozes nabaviti dio, sada je li te tangira sto moras cekati 2-10 dana dok dode i biti bez auta....
 
Član
Ne bi da se mijesam jer se ne razumijem. Ali ako ne mozes naci neko objasnjenje, probaj vidjeti jesu li na stranim trzistima ljudi ugradivali plin u taj model.
A sto se dijelova tice tu je VW definitvno lider sto se tice naseg trzista. Sto bi rekli i u trafici ima dijelova :D
Ti danas za svako auto mozes nabaviti dio, sada je li te tangira sto moras cekati 2-10 dana dok dode i biti bez auta....
Gledao sam na svim yugo stranicama, i njemackim. svi kazu da je lutrija... a da, poznanik u austriji ugradio plin u mazdu, i nakon 10ak hilj.km desi se upravo to....

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Top