Trazim misljenje za auto - Travnik

Trazim misljenje za auto - Travnik

Član
I ja zbog muke koju ti imas a i ja mucim, izgleda da sam postao dijelom vidovit ili namirisem ;-) jer kad sam otvorio temu tvoju kad si je postavio i vidio auto prokomentarisao sam sebi da je 1000 km skuplja nego sto treba....al ne volim da pisem jer ljudi ne znaju jos kod nas da prihvate tudje misljenje. Tebi sretno.
 
Član
A sta je sa glasinama da mazde nemogu plin? Kao ventili i sjedista premekana???

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
i ja sam to cuo, alli zato kazu da se ugradi podmazivac ventila u komb. sa plinom pa valjda fercera, mescini flashlube se zove takva jedna stvar
 
Član
Flashlube radi dobro na autima koja imaju probleme sa izgaranjem sjedista ventila na plinu.. za konkretnu mazdu ne znam, pitaj nekog plinara boljeg
 
Član
Ma plinaši nikoga ne odbijaju. Kad pitao da u motorku ugradim LPG, rekli bi ma može samo plati
Ma mislio sam za Flashlube, da li da se ubacuje... prvo pitas imaju li u ponudi, ako nemaju to normalno da ce ti rec da nije to potrebno za taj motor :D ako imaju onda popricas s covjekom i vidis sta i kako
 
Član
Odustao sam od mazde. Mada je to prvi oglas koji me pozitivno iznenadio. Unutra je ko nova. s vana par ogrebotina, i jedna plastikica sa donje lijeve spigle fali. Vrata suvozavca neradi centralna, ali to je poznat problem, i lako se otkloni.

Jedan selen malo lupka.

To je to. Ulaganja 100-200km

Ide ko zmaj. Nisam vjerovao da tako vuce.

Sicevi se podesavaju elektricno, dig. Klima, sicevi i tabla ko iz fabrike.

Originalnih 180.000, servisna vodjena do kraja 2014...

Ma bombon. Zena nece vise da prica sa mnom, sto sam odustao. Jbg... ko jos zenu sluša hehe
 
Član
Odustao sam od mazde. Mada je to prvi oglas koji me pozitivno iznenadio. Unutra je ko nova. s vana par ogrebotina, i jedna plastikica sa donje lijeve spigle fali. Vrata suvozavca neradi centralna, ali to je poznat problem, i lako se otkloni.

Jedan selen malo lupka.

To je to. Ulaganja 100-200km

Ide ko zmaj. Nisam vjerovao da tako vuce.

Sicevi se podesavaju elektricno, dig. Klima, sicevi i tabla ko iz fabrike.

Originalnih 180.000, servisna vodjena do kraja 2014...

Ma bombon. Zena nece vise da prica sa mnom, sto sam odustao. Jbg... ko jos zenu sluša hehe

Zbog 100-200 maraka ti odustao od auta.
Hahah :banghead:
 
Član
Tesko ti je naci auto jer gledas zesce masine kojih ima po par primjeraka po oglasima a na otpadima jos manje :)
Ja na Corsi jedva rijesio zadnji lezaj, tj. ABS senzor, pretezno nazad dobosi kod ovih manjih motora, kod mene diskovi i odmah komplikacije... senzor narucio iz ovlastenog a lezaj u SKFu... prolio znoja dok sam sve uspio naci.. gdje god dodjes, obecavaju da ce rijesit ili blenu u tebe ko tele... tako je i sa Volvom turbakom, ovim Mazdama, Signumom turbakom... Ja cu dobro razmislit hocu li nesto rijetko (ako se ova Korsa kod mene moze nazvat rijetkom) opet kupit...
 
Član
ko da vozis GT-Ra, a ne korsu jarane
5 ležajeva stizalo, različiti proizvodjači, u katalogu piše da dođe sa ABS senzorom, kad otvoriš kutiju nema senzora. Na mom ležaju senzor upresan u ležaj-ne može se skinuti. Senzor sam se ne može naručit ni u jednim autodijelovima. Daj mi rješenje?
Nadji na netu zadnji ABS senzor za Corsu C, 2001, 1.8 16v (sa diskovima) ;)
Ima na dvije stranice po bijelom svijetu. U autodijelovima-u katalozima ga uopšte nema
Idući put serendanja sačuvaj za sebe
 
Top