Trazim: Lorinser ili MTM

Trazim: Lorinser ili MTM

Trazim felge Lorinser Turbine ili MTM felge(radije ove), znam da je to skoro pa nemoguce naci, ali dobro bi mi dosla informacija ako neko ima. Evo slika, na koje mislim
bd0b_3.JPG

ili
03278fa48c9436ba39858ba9965eeff9.jpg
 
Član
Golf 5 GTI MTM prerada sa ovakvim felgama kao na drugoj slici,se prodavao za 17 hiljada na autootpadu u Tešnju. Crni full oprema,razvaljen prednji kraj,ali sve 4 felge čitave.Jedino ako te put dole nanese probaj ih premuntati da ti ih prodaju,mada meni nisu htjeli:icon_cry:
 
Član
Lorinser mislim da imaju na piku sa nekog mercedesa ali su 19-20" nisam siguran


evo i link
http://www.pik.ba/artikal/486678/feluge-lorens-20-mercedes/

mada mislim da si vec pogledao
 
Član
imaju mislimo ove prve felge kod vehabije dole u Kasindolskoj sa 18" mislim da su sa gumama pa otidji pogledaj
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Micky je napisao(la):
imaju mislimo ove prve felge kod vehabije dole u Kasindolskoj sa 18" mislim da su sa gumama pa otidji pogledaj

i mene su upucivali kod tog vehabije,ja sam trazio ove :icon_cry:
i bolje ti je sto nisi otisao.. cijene su KATASTROFA, digli se ko da su neznam ti sta a ne obicni servis il sta vec
 
Član
ma ja sam tog vehabiju poslao u pm prije 2 godine. Kad sam trazio felge dosao kod njih . Kaze o meni 2000 km . Ma rekoh nosi se u pm i ti i tvoje fege . Polovne 17 2000 halo pa sta on konta neko lud sta li :S . A nove bile 1650 km u volanu ja mislim.
 
Top