Trazim km/sat sa obrtomjerom i jednim dzekom za Golf 2 dizel 1.6, 1990 godiste!

Trazim km/sat sa obrtomjerom i jednim dzekom za Golf 2 dizel 1.6, 1990 godiste!

Ko ima km/sat sa obrtomjerom i jednim dzekom za Golf 2 dizel 1.6, 1990 godiste nek mi se javi :icon_smile:

Hocu da masina obrce ko luda :D
 
BHT Ovisnik
Online prije 14 sati, 35 minuta...
ako si mu jutros ili nocas slao covjek nije procitao poruku
 
Slao sam mu prije par dana pa sam mu danas ponovo poslao..
Joj samo da vidim obrtaje brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrm :lol: :123:
 
Ako ti je taj sat tvoj stare tipe sa 2 dzeka ovaj ako budes kupovao treba ti i dzek njegov,jer neces moci spojiti sat...
PS tako je kod mene bio i kupim i sat i sreca dobijem dzek i elektricar mi napravi i sad radi sve;)
 
Pa drug kod mene je sa jednim dzekom trenutno.. Dalje ne znam nista..:D
Nadam se da ako nadjem taj sa obrtajima I jednim dzekom da ce sve da funkcionise..
Sta drugo da kazem..:D
 
Obrtomjer je napisao(la):
Hvala, obratio sam se tom liku ali mi nema odgovora, izgleda da covjeku nije do zarade :lol:

Javio sam ti se i prosli put i sve ti objasnio samo sto ti nisi nista na to rekao...

bad_look je napisao(la):
http://www.pik.ba/profil/almir_1983/


eto momak sa foruma prodja taj sat...pozzzz:cool:
Hvala Amare....;)
 
Nista onda samo uzmi sat pa postavi pa ces vidjeti na cemu si,ja sam bas uzeo od kolege bad_look i postavio i radi cak obrtaji lete i do 5:icon_twisted:
 
E hvala ljudi,
Almire u pravu si, pronasao sam poruku negdje, vjerovatno sam je otvorio preko telefona a nisam je ni procitao, moja greska.. :cool:
Uzeo sam broj pa se cujemo..
Jedan sat sam vec nasao i ubacio ali nisu radili obrtaji kao ni brzina.. Znaci nije radilo nista! :D
Ovaj put kupujem samo ukoliko radi sve. :icon_smile:
:123:
Fazla hvala na savjetu.. Nadam se da ce i kod mene da idu bar do 3, vise i ne prelazim jer vozim kao baba :lol:
 
Obrtomjer je napisao(la):
E hvala ljudi,
Almire u pravu si, pronasao sam poruku negdje, vjerovatno sam je otvorio preko telefona a nisam je ni procitao, moja greska.. :cool:
Uzeo sam broj pa se cujemo..
Jedan sat sam vec nasao i ubacio ali nisu radili obrtaji kao ni brzina.. Znaci nije radilo nista! :D
Ovaj put kupujem samo ukoliko radi sve. :icon_smile:
:123:
Fazla hvala na savjetu.. Nadam se da ce i kod mene da idu bar do 3, vise i ne prelazim jer vozim kao baba :lol:

Ok,probaj pa vidi....pozz
 
Član
provjeri drug i sa altenatora dal ti dolazi impuls prije stavljanja sata... meni se desilo da mi nisu radili prvo bilo do altenatora i to napravim a onda kasnijee negdje se zica prekinula ili nestoo i nije bilo...
 
Moram provjeriti, necu na slijepo kupovati ;)
Najbolje bi bilo da kupim od nekog ko se dobro razumije, ali kontaktiracu Almira pa cemo vidjeti.. :icon_eek:
 
Top