Trazim! Dobrog elektricara da zna njemacki u Sarajevu

Trazim! Dobrog elektricara da zna njemacki u Sarajevu

Član
Dobro bi bilo samo kao sto sam ti napisao da se mogu one slike zumirat,jer bi se bolje vidjelo sta tacno i kako,ali ne moze ako nisi registrovan na onaj forum gdje je postavljen ovaj DIY. Puno bi lakse bilo i tamo da mogu pogledati komentare ostalih sta su pisali,jer mozda je ovaj davao i dodatna objasnjenja! Potrebno je par komponenti koje mozes naci u npr rs elektronik ili kako se zove ono na dobrinji dole. Vidi ovo:
http://home.arcor.de/Tigramie/navi.htm

Mozes tu kad kliknes na sliku da uvecas.
 
ovo sam vidio , fazon je sto je ovaj imao produzni vec sa zicama a ja imam samo jedan dzek koj hocu da prepravim jer ja necu preko tog playera slusati muziku i sve ostalo nego preko dvd-a. U biti meni samo treba komunikacija ismedju ekrana i playera jer se preko playera upravlja sa opcijama ekrana i to je sve
 
Član
To bi trebalo da jos lakse spoji! Vidjeces sta ce ti taj elektricar reci,a ako se uspijes reg na forum ovaj skini ovo pa posalji da pogledam. ;)
I da to rijesis! pozz..
 
Član
nije ti ovo tesko,ev bas sam citao na njemackom foromu,sam spajas brojeve zicama a da pazis muski zenski conektor...............cak sam bi mogao ovo rijesiti,ako imalo razumis u elektroniku................
 
isao sam dobrim maistorima i nisu uspijeli tako da necu sam da radim to nedaj boze sta da sprzim i ode 600km u helac :D Sutra cu ici do nekog nikole u lukavici kazu da je dobar i ponjet cu sve sto imam pa cemo vidjeti. Ti ako nadjes jos sta korisno samo sibni
 
Član
Mogao bi ti on znati, i meni su rekli da je dobar. Ali kažu i da hoće oderati, tako da odmah pitaj za cjenu.
 
Top