Trazim! Dobrog elektricara da zna njemacki u Sarajevu

Trazim! Dobrog elektricara da zna njemacki u Sarajevu

Ja imam shemu po kojoj je momak iz BG vec 2 puta ugradzivao ovo isto ali ta shema je nasim maistorima nedovoljna pa sam ja nasao taj text
 
Član
jesil nasao da neko prevede? ako nisi da pitam ja jednog drugara koji zna perfect njemacki tj smije se na njemackom :)
 
ja bi volio da se ne komplikuje al brate ako odes kod 3 elektricara i niko ne zna sa shema procitati i ugraditi koji bi po tebi slijedeci korak bio? Surfam mjesec dana ko lud trazim textove da mogu olaksati maistoru da se to ugradi. A mislim sta je cudno sa njemackim svaki maistor koji radi sa njemackim autima ako je nekad radio u servisu tipa asa ili opel bi po meni trebao znati njemacki jer ipak sve zivo sto ima je na njemackom
 
Član
trazi nekog ko zna citat shemu,ja sam uspio pola razumjeti ima neki nejasnoca,a tesko ces kod nas naci elektiraca da zna citat shemu,mozda jos bolje ing. elektrotehnike ko se bavi sam elektronikom.................
 
Član
Nzm sta je problem ovde da bi se islo kod nekog profesionalca koji se bavi prevodjenjem,jer ovde nije nista spektakularno i posebno strucno! Preveo sam ja covjeku tekst vec,osim ako nesto nije ok sa prevodom. I za ovo nije potreban neki specijalista elektricar ili sta vec ovo sve je isto radio covjek sam sebi i napravio ovaj DIY sa kojeg sam ja prevodio,sve je u detalje i po pinovima objasnjeno sta i kako treba.
 
Top