Tražim 2 informacije

Tražim 2 informacije

Informacija 1.
Zna li netko nekoga tko bi mi mogao okvire (plastike) retrovizora optočiti u krom.
znači, ne da se farba bojom kroma sprejom, nego kvalitetnije da se napravi.

Informacija 2.
Ima li netkood vas ili vaših susjeda neki mali obrt koji možda nešto prtlja s gumom. Naime, trebaju mi gumeni autotepisi, univerzalni su loši, znači, da se izradi po mjeri, naravno da je povoljna cijena, a moglo bi se tim malo i probit na tržište....velika je potražnja, orginalni su preskupi........

hvala....
 
Član
Ne znam kako su ti gumeni univerzalni losi. :icon_rolleyes:
Jest da nisu po mjeri ali ja ih imam i extra su. (Nije sto su moji ) A samo 20 kermi.
 
Legend
daniels1001 je napisao(la):
Informacija 1.
Zna li netko nekoga tko bi mi mogao okvire (plastike) retrovizora optočiti u krom.
znači, ne da se farba bojom kroma sprejom, nego kvalitetnije da se napravi.

Informacija 2.
Ima li netkood vas ili vaših susjeda neki mali obrt koji možda nešto prtlja s gumom. Naime, trebaju mi gumeni autotepisi, univerzalni su loši, znači, da se izradi po mjeri, naravno da je povoljna cijena, a moglo bi se tim malo i probit na tržište....velika je potražnja, orginalni su preskupi........

hvala....

:lol::lol::lol::lol::lol: na kakvim si ti bobama :p
 
Član
cini mi se da je neko pisao da u Sloveniji ima neka firma koja se bavi kromiranjem, pokusaj nesto vise saznati
 
Franki je napisao(la):
Ne znam kako su ti gumeni univerzalni losi. :icon_rolleyes:
Jest da nisu po mjeri ali ja ih imam i extra su. (Nije sto su moji ) A samo 20 kermi.

alfa 156 ima zajeban oblik tepiha. nikakav univerzalni ne pase ni pod razno...



daki je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol: na kakvim si ti bobama :p

Znači li ti išta da orginalni u Alfa servisu kosta oko 100€?
ti bi otiso i kupio, jel da. nebi trazio neku jeftiniju varijantu?
 
Član
pa jebo ga ti jel ti mora biti u milimetar ko fabricki. bar dok je zime stavis one duboke gumene, ne moras ih ni gledati do proljeca, onda vrati ljetne i cao :icon_biggrin:
 
Plastika se ne moze kromirat!!!! ;)

To sto si ti vidio nije kromiranje nego nanosenje slojeva laka da dobijes krom look i skupo je ko smrt, tipa posuda od vode ti je 50E + postarina u Njemačku i nazad....

Zasto ne kupis alu kape i gotovo (i to ti je cca 80E)
 
maleni0606 je napisao(la):
Plastika se ne moze kromirat!!!! ;)

To sto si ti vidio nije kromiranje nego nanosenje slojeva laka da dobijes krom look i skupo je ko smrt, tipa posuda od vode ti je 50E + postarina u Njemačku i nazad....

Zasto ne kupis alu kape i gotovo (i to ti je cca 80E)

nigdje nisam nasao za 156. mito, brera, 159, gt ima, ali 156 ne....
 
Top