Trazi se vlasnik SEATA - Toledo

Trazi se vlasnik SEATA - Toledo

Član
Auto se nalazi u Dubokom Potoku (Srebrenik) kod oosnovne skole, auto stoji oko desetak dana. Auto nema tablica, gepek je objen (vidi se da je podvaljivano pajeserom) , zatamjena sva stakla kao i prednje vjetrobransko staklo. Auto je 99 % ukradeno ili izvresan kradja neka. Prijavljeno je policiji, koja je sam dosla slikala i otisla.
Ceka se sam trenutak kada ce neko doci i odvuci ga na otpad u staro zeljezo. :icon_biggrin: Ako neko poznaje vlasnika fino bi bilo da mu javi ili pak se javi.



 
Član
amkos je napisao(la):
sto policija preko broja šasije ne pronadje vlasnika :icon_rolleyes:

Ma ko nasa policija...:icon_mad: Cuo sam bila policija samo slikala i otisla. Medjutim ispravno bi bilo da su auto odvezli pred MUP , neka dole bude, a oni ga ostavili pa uzet ce ga neko.
 
Član
tako kada su i meni ukrali ibizu..nasli auto negdje u sumi,vele da su cekali u zasjedi par sati nebi li neko dosao..kako nije nikog bilo vratili su se u stanicu,poslije kada sam to cuo i isli ponovo do auta vec je bilo odvezeno naravno.:D
 
Član
namikbh je napisao(la):
Ovo je neki TOLEDO ubica... vidi se da je sastavljan iz vise njih

Moze biti svasta. I prednje vjetrbransko staklo zatamljeno crnom folijom, samo odozdo visine 15:icon_rolleyes: cm ostavio cijelom duzinom.
 
Top