Traži se photoshop majstor

Traži se photoshop majstor

Nisam siguran da li je ovo pravo mjesto, ali nekom logikom mislim da jeste. O čemu se dakle radi....

Meni treba neko da mi uradi jednu sliku sa autima u photoshopu za marketing kampanju jednu.

Ne trebi mi Virtual tuning, ali pretpostavljam kada možete mjenjati karambolke i felge na autu da možete uraditi ovo što meni treba.
Treba mi neko ko je stvarno majstor sa photoshopom da mi uradi jednu sliku na kojoj se nalazi nekih 6-12 automobila. Sve farovima prema naprijed, ugao pogleda na njih je tek koji stepen odozdo (kako bi dali dominantan izgled).
Auta treba da budu automobili vodećih marki, koje viđamo po ulicama svaki dan, dakle od golf VI pa do focusa, megana i slično.

Jedan automobil treba da stoji u sredini i da budu najbliži, a ostali pored njega, svaki sljedeći sve dalje, dakle V-formacija da budu poredani.
Sa automobila se samo trebaju skinuti logo brenda. Treba sve da izgleda onako predivno i profesionalno, ne tunerski i agresivno (nažalost ne odlučujem ja), već marketinški, profesionalno, i billboardski ono.
Preko maila mogu sve još detaljnije objasniti.

Recite mi da li je izvodljivo, i ima li neko da bi ovo mogao vrhunski uraditi. Novčana naknada ide pola unaprijed pola po završetku (ukoliko je ispunjeno traženo), a iznos po dogovoru.

Prednost imaju ljudi u Sarajevu, jer se s njima mogu naći pa da uživo dogovoaramo i gledamo neke nacrte.
Eto to je to, ako sam fulio mjesto za temu izvinjavam se, ukinite me i pošaljite negdje drugo.
Pozdrav
 
Član
ima ih par na ovom forumu koji su extra za ovaj posao ja licno ne bi radio jer mi je PS samo hobi a i nisam se uasvrsio bas ali u sustini te razumijem sta hoces...sretno u radovima i majstoru koji ce ovo raditi....;)
 
Član
Imam jednog jarana koji radi jako dobro u PS,mada se nebavi samo virtual tuningom nego radi i logove,banners,itd itd...Jedino ce ti mozda smetat sto je iz Tz...ako si ipak zainteresovan mogu ti poslat na PM njegov msn..
 
ja mislim da bi najbolje bilo da se napravi nesto tipa takmicenja,kad vi izaberete ko je pobjednik,uplacujete na racun pobjedniku,a on vama salje psd file :icon_rolleyes:
 
_nerko_ je napisao(la):
Imam jednog jarana koji radi jako dobro u PS,mada se nebavi samo virtual tuningom nego radi i logove,banners,itd itd...Jedino ce ti mozda smetat sto je iz Tz...ako si ipak zainteresovan mogu ti poslat na PM njegov msn..

Može drug šibni ti meni njegov mail u PM,
hvala ti

Vernes_AMG je napisao(la):
Obrati se clanu tarik_91 , cini mi se da on ima znanje sto se toga tice ;)

Već kontaktiro tarika, vidjećemo šta misli i jel se možemo dogovoriti nešto
hvala

tvrdoglavi je napisao(la):
ja mislim da bi najbolje bilo da se napravi nesto tipa takmicenja,kad vi izaberete ko je pobjednik,uplacujete na racun pobjedniku,a on vama salje psd file :icon_rolleyes:

Druže ideja ti je idealna, i bilo bi mi svakako veliko zadovoljstvo to uraditi, samo što sada nemam baš vremena za tako nešto. Ali svakako će ići za buduće projekta.
Puno hvala na prijedlogu,
 
Top