Trazi cepove za felge lepeza 17

Trazi cepove za felge lepeza 17

Član
Jel neko prodaje sa foruma cepove za ove felge il zna gdje ima kupiti, ako ne preporuka nekog tokara u Sarajevu
11d37b96228baba4d47602a8826d460d.jpg


Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Član
Kakav tokar u Sarajevu hahah. Pa tokari u Sarajevu su tako postali bezobrazni, da nabijaju cijene do neba. Ako se odlucis za tokarenje, otidi u neki drugi grad.
 
Kakav tokar u Sarajevu hahah. Pa tokari u Sarajevu su tako postali bezobrazni, da nabijaju cijene do neba. Ako se odlucis za tokarenje, otidi u neki drugi grad.
Po tvojim komentarima posljednjih dan dva se vidi da nesto nisi raspolozen. Idi se naspavaj. Sve se moze naci kad se hoce. U Hadzicima imas 3 tokara koji su veoma jeftini.
 
Član
Po tvojim komentarima posljednjih dan dva se vidi da nesto nisi raspolozen. Idi se naspavaj. Sve se moze naci kad se hoce. U Hadzicima imas 3 tokara koji su veoma jeftini.
Pa ostavi nam njihove adrese, ili bar nazive njihovih radnji da mozemo pronaci.
Ja kada sam se raspitivao kod "lokalnih" centar/novi grad/ novo s/ stari grad. Meni covjek trazi 40 KM za 2 sarafcica sa probusenom sredinom. Nista komplikovano.
A iz breze sam radio sa jednom firmom, poslao crtez. Mnogo veci dio, mnogo vise obrade materijala i bilo 20 KM. Preciznost i kvalitet obrade cista 10-ka. Mana, preskupa postarina...
 
Hadzici-Drozgometva, Sinan se covjek zove
Hadzici-Grivici, Mahir. Obojica se nalaze sa desne strane kada se ide od Hadzica.
Pazaric , Dervis, stariji covjek ima u zadnje vrijeme problema sa ocima tako da slabije uzima nesto da radi. Kod Mahira sam radio ravnanje dobosa sa unutarnje strane na kamionu. 30 km za 2 komada. Sinan mi je distancere pravio po 25km po komadu sa materijalom ;)
 
Top