travnik-kam.radar

travnik-kam.radar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:cool::cool: bas pametno
trebalo bi napraviti novu temu i gdje god se nalazi kamerica napisati i +uslikati njen polozaj..;)
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
gledao sam prije negdje na netu da u engleskoj ima poseban sajt koji je napravilo neko udruzenje vozaca njihovo i non stop ga azuriraju i na sajtu su sve mape i polozaji tih kamera.Tada mi to nije djelovalo zanimljivo pa nisam nesto puno ni obracao paznju ali sada kad je i kod nas isto sranje treba na napravimo bar zasebnu temu gdje cemo pisati o polozaju kamera ali bez puno off topica.
Znaci provjerena lokacija gdje je postavljnja kamera i gotovo.Vremenom kad nakupimo vise polozaja kamera izdamo i brosuru sa odstampanim lokacijama i tako finansiramo bhtuning :icon_smile:
Taj satj sto sam ja gledao je extra posjecen i sve je legalno,niko nema pravo da zabrani da se prica o tome.
u at i de i jos par zemalja ima dodatak se kupiti za navigaciju sa pozicijama fixnih radara i kamera za crveno,10 15 eur kosta,posalju ti listu POI-a i to je to,budes bez brige.i mi mozemo tako nesto napraviti
 
Član
ma da i ovde je na sajtu bilo da se skinu mape i dopuni navigacija,to su i prodavali isto za tako sitne pare...
 
Super Moderator
joj dobro ste vi prosli... rodjaka na 78 km/h uhvatilo a tebe na 80 km/h... mi smo neku noc vozili... ma bolje da ne govorim kolikoi mislim da su nas uhvatili :D
al ja sam mislio da on fata tek iznad 80...
 
Član
10 km/h preko ogranicenja hvata i na crveno. U zakonu valjda nema kazne za prekoracenje brzine do 10 km/h, zbog toga ni kamera ne moze hvatati na manje...
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
gledao sam prije negdje na netu da u engleskoj ima poseban sajt koji je napravilo neko udruzenje vozaca njihovo i non stop ga azuriraju i na sajtu su sve mape i polozaji tih kamera.Tada mi to nije djelovalo zanimljivo pa nisam nesto puno ni obracao paznju ali sada kad je i kod nas isto sranje treba na napravimo bar zasebnu temu gdje cemo pisati o polozaju kamera ali bez puno off topica.
Znaci provjerena lokacija gdje je postavljnja kamera i gotovo.Vremenom kad nakupimo vise polozaja kamera izdamo i brosuru sa odstampanim lokacijama i tako finansiramo bhtuning :icon_smile:
Taj satj sto sam ja gledao je extra posjecen i sve je legalno,niko nema pravo da zabrani da se prica o tome.

Potpis :icon_smile:, ja sam za
 
Član
Da i ja dodam jednu lokaciju! :)
Dakle istu kameru imate i u ulazu u vitez na semaforima (iz smjera sarajeva na lijevoj strani)... Zato se pazite pri ulasku i prolazi...U vecernjim satima je semafor otvoren za sve, tako da mnogi ne gledaju koliko brzo idu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top