travnik-kam.radar

travnik-kam.radar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
morao sam otvoriti novu temu jer u ovoj drugoj ovamo nebi mozda svi procitali.. dakle radi se o kam.radaru koja je prosle sedmice postavljena u travniku..lokacija je naravno na magistrali u smjeru kad ides iz viteza, postavili su je povis "kantonalne bolnice travnik"na izlazu iz travnika gdje je zadnji semafor gore i na tom su mjestu najcesce nezgode bile A RAZLOG STO OVO PISEM JE TAJ STO NIGDJE NEMA ZNAKA "RADARSKA KONTROLA" A ISTO TAKO NEMA NI OGRANICENJA BRZINE..rodjaka su neki dan uhvatili vozio je 78km/h i dobio je kaznu od 50KM prekoracenje brzine od 28km/h.. zato koji idete u tom smjeru PAZITE SE!!ja cekam kaznu jer sam neku noc tuda isao preko 80km/h..:cool::cool:
 
Član
Na ovom semaforu se nalazi kamera, zar ne?!




Cuo sam za to prije jedno 2 mjeseca, kad sam napravio ovu slikicu, bili su tu samo senzori. Isto je bilo i sa onim semaforom kod Viteza, garant je i on dobio kamericu... :)
 
Član
da to je taj semafor i kamera je tamo pored onog drugog semafora i hvata auta koja idu u tvom smjeru a i sto i koja idu u suprotnom ;) a ne nije jos postavljena u vitezu ovo je tek prva u SBK.. ali bice njih jos bez brige:lol::cool:
 
Član
Pa negdje u isto vrijeme su postavljeni senzori i za ovu i za tu u Vitezu.

A znam da hvata oba smjera, jer se senzori nalaze u obje trake...
 
Član
a ispravio sam gore nisam bio dobro pogledao sliku mislio sam da ides iz pravca turbeta a vidis ja neznam za te senzore i za sta sluze:icon_sad:
 
Član
Pogledaj u asvalt sljedeci put kad budes prolazio tuda, vidjet ces nekoliko tankih "ciza" u asvaltu. To su senzori, tacno na tom djelu te mjeri i slika...
 
Član
a gore povis tek kad me moze vidit kamera?ja sam vozio preko 80km/h gore malo povis ali me vidi kamerica i kad mi je naompalo smanjio sam brzinu na 50..?? a evo ovdje je kamerica:
i161074_travnikkg4.jpg
 
Član
IGY je napisao(la):
e onda me upucao :(

ozbiljno jaro? ako jest onda mi je bas zao trebao sam mozda prije staviti temu pa bi mozda i vidio i naompalo bi ti..jbg ja bio i zaboravio pa reko da napisem pa mozda nekog spasim kazne.. pa kad si to prolazio kroz travnik i otprilike koliko si isao?da nece nedaj boze letiti vozacka na 1mj. ccc ljudi pazite se!!! ima budala koja idu i preko 120 svjedocio sam jednom prestize me frajer s golf4 tuda nabrijao se on nesto jer imaju dvije trake..ccc
 
Član
treba krenut u odbranu od kamera...najjeftinija opcija skidanje tablica
treba ispititat kakve su kamere jesul neke najlosije mozda pali sprej za tablice
 
Član
gledao sam prije negdje na netu da u engleskoj ima poseban sajt koji je napravilo neko udruzenje vozaca njihovo i non stop ga azuriraju i na sajtu su sve mape i polozaji tih kamera.Tada mi to nije djelovalo zanimljivo pa nisam nesto puno ni obracao paznju ali sada kad je i kod nas isto sranje treba na napravimo bar zasebnu temu gdje cemo pisati o polozaju kamera ali bez puno off topica.
Znaci provjerena lokacija gdje je postavljnja kamera i gotovo.Vremenom kad nakupimo vise polozaja kamera izdamo i brosuru sa odstampanim lokacijama i tako finansiramo bhtuning :icon_smile:
Taj satj sto sam ja gledao je extra posjecen i sve je legalno,niko nema pravo da zabrani da se prica o tome.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top