travian

travian

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
za sve one koji imaju viska slobodnog vremena, evo jedna browser igrica. igrica u realnom vremenu sa stvarnim ljudima.
naime, radi se o igrici gdje razvijate svoje selo, izgradjujete vojsku, napadate druga sela, zauzimate ih itd isl...

evo kako to otprilike izgleda

travian-vesnice.jpg


travian-produkce.jpg


za sve one koji se zele okusati u igrici, evo i linka za registraciju

http://www.travian.ba/?uc=ba1_6855

PS. ovo je server na kojem igraju ljudi sa nasih prostora, znaci ex yu. takodje igraci se udruzuju u alijanse, koje vode rat izmedju sebe...
zanimljivo pravo, na pocetku se cini dosadno, ali je igrica, malo je reci zarazna. najbolje cete se uvjerit ako probate. bujrum :D
 
Član
koji nickovi???
kolko dugo vec igrate? jelde da je dobra i zarazna igrica??? :D:D
ja igram vec neka 2,5-3 mjeseca, al tek sad stavio ovo na forum, otkad se zlato moze zaradjivat :icon_biggrin:
 
Član
Ja je isto igram neko vrijeme. Ne previse ozbiljno cisto usput dok se nesto na netu radi stavim da se nesto u Travianu gradi. hehe jos mi se i rimuje.
Preporuka svakako. Cisto za zabavit se malo.
 
Putovanja.ba
Administrator
Nick mi je Fele naravno :D mjesec dana mozda kako igram, i to usput ono iz dosade.
 
Član
meni je bio faya....pa su me banovali jer sam imo dupli nick i odbanovali samo ovaj drugi...:D

trenutni koji je aktivan je ab011
 
Član
Hehehheheeheh! Trebao sam ja u alijansu O al neka me sada sa tobom ovdje, ako te kubude napadao reci :D
 
Putovanja.ba
Administrator
hehe dobro, ma i ja sam slucajno usao u ovu, bio u nekoj neznam ni ja kojoj i izadjem, poceli laprdat i pametovat nesto :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top