transport za utakmicu Francuska BiH... LOCKAJ

transport za utakmicu Francuska BiH... LOCKAJ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ehh ovako... od druga djed ima svoju agenciju... trenutno autobus nije popunjen i treba jos 7 ljudi da bi se samo njegovi troskovi pokrili... cijena je 90 eura... u Pariz i nazad.. nema nocenja... uglavnom ako je ko zainteresovan ili neka grupica, javite... sto se tice cijene ne znam da li iko nudi jeftinije ;)
jos jednom, 7 ljudi je potrebno najmanje... :icon_smile:
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

a jel to samo za prevoz, pa karte tamo kupiti, ili ima neka sema i za karte ?:icon_biggrin:
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

kavaz je napisao(la):
a jel to samo za prevoz, pa karte tamo kupiti, ili ima neka sema i za karte ?:icon_biggrin:

karte se kupuju u centrotransu i kostaju 32 KM ;)
 
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

mozes i preko interneta lagano kupiti karte. na stranici franc.fudb.saveza

majke ti, busem se vozi do utakmice, i odma posle utakmice opet u bus i nazad citav put?? :icon_eek:
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

Death_beat je napisao(la):
mozes i preko interneta lagano kupiti karte. na stranici franc.fudb.saveza

moze i tako.. ali je po meni bolje preko naseg fudbalskog saveza jer idemo medju anse navijace... mislim da je ili 3500 ili 4000 pusteno u prodaju... ;)

Death_beat je napisao(la):
majke ti, busem se vozi do utakmice, i odma posle utakmice opet u bus i nazad citav put?? :icon_eek:

ja sam veliki fanatik, u BiH jos nijednu utakmicu nisam propustio...

ko zeli i nocenje ima u centrotransu za 350 maraka.. :icon_smile:
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

hajde javim ti ja posle Luxa ako nije problem, nisu velike sanse da cu ici, al iskreno imam veliku zelju tako da nista nije iskljuceno ;)
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

kavaz je napisao(la):
hajde javim ti ja posle Luxa ako nije problem, nisu velike sanse da cu ici, al iskreno imam veliku zelju tako da nista nije iskljuceno ;)

ne bi trebao biti problem ako skupimo 7 ljudi da bi se pokrili troskovi putovanja... a tih 7 ljudi moramo skupiti u sto kracem roku... inace niko ne ide... :D

javim ti u ovo par dana kakva je situacija... jer najveci problem je sto ce se rasprodati ulaznice za tekmu... :icon_smile:
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

ja sam veliki fanatik, u BiH jos nijednu utakmicu nisam propustio...

ko zeli i nocenje ima u centrotransu za 350 maraka.. :icon_smile:

Da se nismo sreli gdje na tribini mozda ? Od portugala nisam propustio tekme i zajeba me sef na poslu za b.rusiju kuci :/

Budes sa Fanaticosima ili zapad, stolica i sjemenke ?
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

ma hajd ako ti je lakse racunaj na mene, trebam samo pasos dic ovih dana, rekli su mi 20-25 dana, a predao 6.09, pa nece valjda bit nekih zastoja :/

btw. ni ja od portugala nisam propustio tekme do sad bjelorusije, ganjao uslov :D makar sam izganjao pa mi nije ni zao
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

zovite_sivac je napisao(la):
ja sam veliki fanatik, u BiH jos nijednu utakmicu nisam propustio...

ko zeli i nocenje ima u centrotransu za 350 maraka.. :icon_smile:

Da se nismo sreli gdje na tribini mozda ? Od portugala nisam propustio tekme i zajeba me sef na poslu za b.rusiju kuci :/

Budes sa Fanaticosima ili zapad, stolica i sjemenke ?
ja od onda kad smo igrali sa Belgijom u zenici... od tad nisam propustio utakmice...
u vecini slucajeva sam na zapadu... ekipa i ja... :D bio sam i par puta u lozi al nije to to :D

@kavaz.. javim ti ako drug i ja nadjemo kakvu manju grupicu koja bi isla, inace ne idem ni ja, ni ti ni drug... niko od planiranih...
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

sto se mene tice ni neki kombi nije problem, samo da idemo :icon_biggrin: al oni nerviraju kao organizuju a nije ukljucena karta, smjestaj kurci palci, na 400 min. navuces
ovo pravo prihvatljivo ;)
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

kavaz je napisao(la):
sto se mene tice ni neki kombi nije problem, samo da idemo :icon_biggrin: al oni nerviraju kao organizuju a nije ukljucena karta, smjestaj kurci palci, na 400 min. navuces
ovo pravo prihvatljivo ;)

koliko znam da niko ne nudi jeftinije... :icon_smile:
 
Član
RE: transport za utakmicu Francuska BiH...

pa upravo, nisam ni ja do sad cuo nista ispod 300KM ono neke osnovice :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top