Transparentni lak

Transparentni lak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Moze li mi neko reci, ukoliko je imao iskustva sa istim, koji je po njemu najkvalitetniji plastic primer i transparentni lak i gdje je dostupan u Sarajevu:icon_question:
 
Legend
u svakoj prodavnici boja i lakova imas transparentne lakove u spray-u , a i prodavac ti moze zamijesati 2K lak koji je 100x kvalitetniji i trajniji,cijena je malko veca ali to nije uopste puno,sad je do tebe imas li potreban alat da lakiras ili ako nemas da sam to uradis,onda spray...
 
U SA potrazi kod Suada na Grbavici, SenSu. Ne preporucujem spray lak
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/pages/LAKIRANJE-AUTOMOBILA/248019601947?v=wall&ref=ts
 
Član
Koju boju transparentnog trazis jel za stopove koristis il ti treba za nes drugo:icon_question:

Za stopove moze posluzit i gotovi transparentni u spreju to ti je najjeftinije rjesenje nijenajkalitetnije al odradi poso, prajmer isto imas u spreju, ak imas kompresor onda ovak kako ti je enes i reko u boje i lakovi bilo koju radnji i nek ti urade ....;)
 
Član
Ma uzmes onaj u spreju i nemas briga......kosta negdje oko 10km i mozes zatamniti komplet stoplampe jos da ti ostane za zmigavaca..itd.
Imas raznih boja:crna,plava,crvena,zelena....samo sto ni jedna ova boja se nece vidjeti osim na bijeloj podlzoi tako da ti kako god ispadne crno ;)
 
Član
Hvala na odgovorima, ma nemam ja nikakve te opreme, zato i mislim ovaj u spreju uzet samo hocu i plastic primer da uzmem, gledo sam po forumima sasvim solidno ispadne i sa sprejem. Gdje ima kupit neki kvalitetniji sprej?
 
Član
italiano je napisao(la):
Hvala na odgovorima, ma nemam ja nikakve te opreme, zato i mislim ovaj u spreju uzet samo hocu i plastic primer da uzmem, gledo sam po forumima sasvim solidno ispadne i sa sprejem. Gdje ima kupit neki kvalitetniji sprej?

ne znam kakva je sad situacija, nekad je to bilo kod vlade u velesicima (nisam odavno isao) poneses uzorak boje koja ti treba i covjek ti na licu mjesta napravi
 

gox

Član
ovi lakovi iz prodavnice nisu bas najbolji po meni ti je najbolje otici u prodavnicu boja i lakova i napraviti sprej u nekim prodavnicama prave taj sprej i odmah u njega stavljaju plastik primer tako da je to kad s njim uradis puno bolje od onih renco i ostalih a imas u sikensu 15km je cijena al je velika doza ;) mozes parking stopki i zmigavaca ofarbat
 

gox

Član
italiano je napisao(la):
Hvala puno, oticu do tog sikensa ako uspijem naci, kolko sam cuo to je negdje na cvili kod Klasa??

jeste ako ne budes sam znao javi se meni ja cu ti to puhnuti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top