Transparentni farovi i stopke za PEUGEOT 205

Transparentni farovi i stopke za PEUGEOT 205

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me gdje u BIH mogu da kupim za peugeot 205 transparentne farove i stopke. Ukoliko ne postoji mogucnost ima li neki internet sajt gdje postoji mogucnost kupnje za BIH područje. Pozdrav
 
Član
Koliko sam ja upucen u BIH neces naci to da kupis (bar ne da dodjes u neku radnju i kazes "dajte mi ove farove"), kod nas te stvari idu po narudzbi, znaci uplatis avans pa onda cekas mjesec dana da dodje.. Neko je spominjao na forumu da ima neka radnja na Aneksu gdje se mogu tako narucivati dijelovi...
 
Legend
ako imas nekog u njemackoj ili austriji da ti moze poslati ili donijeti......na e-bay nadjes sta pozelis a po fakat nizim cjenama.....
 
idi kod one auto kozmetike kod wise pa vidi da ti naruce,inace nigdje drugo nema bas takva namjenska prodavnica
 
Član
ima na anexu kodtrolebuske stanice prema gradu. narucis i to ti je to zena te zovne i ti dodjes po njih
 
pusti te sopove na aneksu i stupu, samo ebay drug moj!
stopke lexus-style, kao moje :) ebay oko 170KM, pod uslovom da imas nekog u njemackoj ko moze to preuzeti.
AA farovi sa lecom za xenone oko 400-450KM takoder ebay!
evo pogleda imas par slicica kako pug izgleda sa stopkama i kako izgledaju farovi, sve made in ebay :)
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=347
 
Član
Trenutno radim pezoa ćim ga sredim biti će slike, inace planiram ga ofarbati u lamborghini nabo plavi metalik, imam gti feluge 15 cola gume 195 45 r15, jos imam namjeru nabaciti lamborghini doors nesto vec pravim malo je tesko ali nece biti problem. pozdrav.
 
reci mi koja je oznaka puga? ako nije gti, rally, td ili neka druga sportska verzija nemoj stavljati 15-ke preveliko je za njega, odnosno moras odmah ojacanj raditi
u svakom slucaju sretno sa radovima. ja sam stavljao 15-ke i previse mu je to, osim ako nije neki koji je fabricki ojacan, vratio sam se na 14''
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top