tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: opc by zmayich

Vidio sam ti Astru i airbrush na njoj kad sam bio u Sarajevu, ja bih rekao da je tako iz fabrike izasla ;)
 
Početnik
RE: opc by zmayich

aus fabrike:)
hvala, hvala, trudim se da ne fusherim iako nedostatak sredstava cesto tjera na improvizaciju, uglavnom trenutno pisem iz njemacke, trazim neke djelove, ako bude srece bice nekih promjena kad dodjem:)
pozz iz DE, kraljice opel performance-a!!!
 
Početnik
RE: opc by zmayich

kupljene danas WEITEC sport opruge 50/30 trenutno su u gepeku, kasno bilo pa nisam nasao nikoga da radi, sutra montaza i slike...:cool:
 
Početnik
RE: opc by zmayich

ne ne ne, nisam zadvoljan nikako, naprijed je potonula par cenata a nazad je ostala koza;:)( ne znam u cemu je problem, mislim da je opc laksa od obicnih astri pa je zbog toga ostala dignuta...al eto...rjesenje se trazi pa cemo vidjeti...od muke nisam ni slikao...pozz
 

JD.

Član
RE: opc by zmayich

auto ti je vrh :p

a ne moze ti opc bit nikako laksa od ostalih astri, bas naprotiv hehe
 
Član
RE: opc by zmayich

Drug ako ikako mozes potegni za gewindama... neces auto prepoznati, i sto se tice izgleda, a i stabilnosti... neko ko ih ima, nek te provoza u autu, kakvom god, al nek je sa gewindama, istog trenutka ces ih htjeti i kod sebe, eto pozz ;)
 
RE: opc by zmayich

Voza se on cesto na gevindama :D a ti ĐD njet srat :cool: Sve je to u 50 kila gore dole dizeli su malo tezi a benzinci su laksi
 
Početnik
RE: opc by zmayich

bukvalno vrh:):):)
jebiga, nesto treba vidjeti, a na gewicima se vozam svakodnevno i znam sta je to, al kad bi ih kupovao kupio bi isto kw ili weitec tako da za to jos nisam spreman:)
 
Član
RE: opc by zmayich

Znam drug, ni ja ne kupujem nesto sto je nekvalitetno, ako ne mogu uzet iz top ponude, onda necu ni uzet...sretno s daljnim radovima ;)
 
RE: opc by zmayich

vidio opela u utorak na grbavici , zmayich nabacio kacket i kulira , air brush je extra fkt za svaku pohvalu , kao i ostatak auta ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top