tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: OPC by zmayich

kad sam ga namontirao znao sam da nece biti u liniji sa zadnjim 100%, al mi je drago sto koliko toliko prati liniju pragova...
imam jednu vrlo finu ideju o malo dubljim pragovima kroz koje cu izbaciti auspuh s obje strane, a nazad samo neku bumbastu karambolku s difuzorom kulturnim i to ce bit mjera...dotad, slaganje finansijske situacije!!!
:)
 
Član
RE: OPC by zmayich

Jaro trebao si ti cekati proljece pa onda ovo montirati, da slucajno gdje ne ostetis.
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

ma j*i mu vise mater....hahahaha...ne mogu da cekam vise...nek se polomi...nisam mogao vise na onom sepetu od pomocnog branika da vozim:) :cool:;)
danke!!!
 
Član
RE: OPC by zmayich

Znaci rijeci su suvisne,auto je preljepo,jos da nema onog "opel" znaka bilo bi jos ljepse :D:D:D sala,stvarno najljepsa astra u bih :cool:;)
 
Član
RE: OPC by zmayich

super je ispalo,lepa zamisao,samo mi deluje da je branik drugacije nijanse nego auto ?
 

IGY

Član
RE: OPC by zmayich

sreckoas je napisao(la):
super je ispalo,lepa zamisao,samo mi deluje da je branik drugacije nijanse nego auto ?

malo logike koristi
branik tek lakiran, a auto prljav, kad ovaj peksin nije oprao auto sto godina :lol::lol::lol:
 
RE: OPC by zmayich

karambolka je nadmašila očekivanja, legla je savršeno
a ova usporedba je dobra, tek tad vidiš da si napravio
nešto unikatno :cool:
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala svima, hvala igi na objasnjenju...saperem auto od soli i prljavstine bar 2-3 puta sedmicno...nemoj tako:)
 

IGY

Član
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
hvala svima, hvala igi na objasnjenju...saperem auto od soli i prljavstine bar 2-3 puta sedmicno...nemoj tako:)

ja ba ja zaboravio da je to opel, i da je lako razgradiv u prirodi :lol:
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

zadnja nije u liniji j*iga...dizajnirao sam u ps/u savrsenu zadnju karambolku al se cekaju sredstva i bolje vrijeme za izljevanje....
2igy: ja tako razgradiv tebe zavrtim oko ose kad proletim pored sepeta!!! :)
 
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
zadnja nije u liniji j*iga...dizajnirao sam u ps/u savrsenu zadnju karambolku al se cekaju sredstva i bolje vrijeme za izljevanje....
2igy: ja tako razgradiv tebe zavrtim oko ose kad proletim pored sepeta!!! :)

aha,nisam znao da jos nisi uradio...samo naprijed ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top