tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: OPC by zmayich

jos je prerano govorit al mislim da ce u boji auta izledati bar 98% bolje :)
hahaha
hvala:) :cool: ;)
 
RE: OPC by zmayich

druze,svaka cast na do it yourself taktici...nema nista ljepse nego sklopiti auto svojim rukama...j*at ono kad dodje lola i roljne 10000maraka na stol i kaze daj mi ovo ovako i ono onako i dovezi mi kola pred kafic kad zavrsisi da me raja vidi kad mi dajes kluceve.....:smajli29:





bolje se auto voli kad se svojom rukom mazi... :icon_smile:
 
Član
RE: OPC by zmayich

zmayichu ako ima vrednijeg i inovativnijeg covjeka na forumu od tebe, evo glave, svaki put kad prodjem komsilukom vidim non stop nesto skidas postavljas na autu, svaka ti cast i nastavi dalje!!
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hvala hvala...svima...
sto se farbanja tice, imam nekih 100 lokacija al najvjerovatnije ide na farbanje kod amela na tranzit, preko vikenda je to gotovo...onda fele na farbanje i to je to...

ZZ
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

dosle dectane diode za satove u caraudiu tacno na vrijeme, osvjetljenje interijera kompletirano:


bio sam vrijedan pa sam odradio i chepove za felge, Foose design naravno:)
 
Član
RE: OPC by zmayich

Taj branik ipak nije originalni OPC,on izgleda drugacije.Elegantniji mi je bez onog povisenja na sredini.
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

mozda si me poresno shvatio, ovo je lumina izvedba branika koji je veoma slican opc2 braniku...al kome da objasnjavam kad 90% ljudi nije cula za lumu, a kamoli za opc2 astru g...
meni se svidja ova verzija jer je koliko smo mi mjerili bar 5cm dublja:)
zz
 
Član
RE: OPC by zmayich

Ja sam i stavio sliku zbog drugih,vidim da ste radili po Luma Design.Pa takav je i kalup. Samo rukaj dalje...;)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

da da da...ovo je bilo amatersko kopiranje branika al et sve se dobro zavrsi na kraju...za vikend ide lakiranje, ako lakirer napravi dobru pripremu, bice to fabrika:)
hvala...pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top