Track day/Time Attack/Drift SHOW

Track day/Time Attack/Drift SHOW

Član
Za vrijeme upoznavanja staze kad se vozi iza SC-a dozvoljeno je imati suvozača a kad vožnji u grupama i time attack-a samo vozač može biti u vozilu.
 
Član
Prijave otvorene.

Obrazac za prijavu u prilogu!!

[attachment=39526]
 

Prilozi

  • TRACK DAY PRIJAVA.pdf
    114,5 KB · Pregleda: 26
Član
Ja idem, ima i jedan jaran, on se jos premislja. Vjerujem da ce biti jos neko iz Sa od one raje koje nema na ovom forumu, a redovno prati brdske trke i sl.

Ti su vise zainteresirani za ovakvu voznju po stazi, krivinama i sl...
 
Super, i ja planiram ici, nisam jos 100% siguran, znacu za koji dan ali imam namjeru da idem. Hocemo li se organizovati da zajedno idemo, nisam nikad isao za BL, a ne znam ni gdje su Zaluzani pa da ne lutam bezze? :cool:
 
Član
Zbog veoma malog broja prijavljenih učesnika i zbog kružne trke na Batajnici event se pomjera za 09.10.2011 godine!!
 
Član
Imamo ukupno 4 prijave , neznam šta da kažem . Sutra ću da saopštim definitvno ali po svemu sudeći ja ću to da otkažem!!!
 
Član
Samo 4 prijave?? :icon_eek: :icon_eek: Znaci Sejo, ja i jos 2, katastrofa, ne znam jel smjesno il zalosno :icon_question:

Mislim da vam je u tom slucaju pametnije sve otkazati, nego da budete u minusu...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Samo 4 prijave?? :icon_eek: :icon_eek: Znaci Sejo, ja i jos 2, katastrofa, ne znam jel smjesno il zalosno :icon_question:

Mislim da vam je u tom slucaju pametnije sve otkazati, nego da budete u minusu...

jadni smo ti mi u picku materinu :smajli03:
 
Top