Toyota Starlet EP7

Toyota Starlet EP7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Je li licno tvoje auto? Ako jest onda pokusaj da ga malo spustis jer nekako je previsok, valjda zbog vecih felgica! A male su slikice tako da se bas i ne moze bas dobro vidjeti! Slikaj malo i unutra!
 
Član
Ma ovo sma na mob slikao,moram baterije uzeti za aparat,pa cu vam slikati da fino vidite,a nemogu ga spustiti na ove fele,i onako su prevelike,15-ke su a serijski idu 13-ke,a nije on uopste visok vidjet ces na velikim slikama,nego nemam duboke karambolke,pa malo vara ;)
 
Član
da nadjes kakve druge felge. ja bi stavio bas onakve kakve su bile na onoj slici sto si furo neki dan.bijele 5 krake 14 ke nekako mi 15 ke izgledaju previse , ko djip. ostalo je ok , malo spustit, remus i to bi bilo to
 
Član
Sisice :D fin autic :D ali po meni malen :D heheeheh ali eto nije loshe :D ej a vidim da si iz Gracanice...Imam ti ja rodbine dole :D na "drafnicima" :D :D :D kiss 4 my sisa :D :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_arrow::icon_arrow::icon_sad::icon_evil::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_redface::icon_redface::icon_redface:
 
Pozdrav drug moram da ti pohvalim starleta. A ovi sto govore za felge nema sta da brines jer moj kolega ima istu takvu toyotu kao i ti i nista nije čvrste su toyote. Ja isto imam starleta ali je noviji 1992 godiste 1.3 55KW ali brise pravo fino. Imam pitanje za tebe. Mogul koje felge od ovih ovdje kola npr golf i tako tih kola na starleta. Znam da su 4 rupe ali eto ako mi mozes reci gdje si nabavio felge i mogul se gdje nabaviti i od kojih kola mogu javi :)
 
Član
simpatican autic probaj naci na netu neku preradu ovog modela mislim vizuelnu pa malo podjoni ja bi da sam na tvom mjestu uradio nesto s ovim karambolkama da budu malo masivnije a u sve to ce se uklopiti neke malo bolje felge i auspuh nabaci i to je to  uglavnom sretno sa daljim tuningom :D
 
ajd ba barem se ne moras brinut za ivicnjake i dje ces parkirat...a ni lezeci policajci nisu problem...a uostalom svi spustaju auto, zasto ti ne bi ostavio dignuto...s druge strane tesko ces nac sportski ovjes za ovaj autic, a iako nadjes debelo ce kostat...a sto se bar mene tice, kracenje standardnih opruga je nimalo pametna stvar...razmisli dobro...i vako ima svoj fazon...odudara druze od svakodnevnice...:D sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top