Toyota RAV4 vs FORD KUGA

Toyota RAV4 vs FORD KUGA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Geneva09-58.jpg


Evo je Bule HI RESS :icon_biggrin: sad nabavi sebi šubler i opleti po falcovima :lol:
 
Super Moderator
ma znao sam da je nesto bilo nema sanse da budu onakve greske fabricke... jebo te hauba im osla 2 centa to se sigurno nikad nece desit...

kuga definitvno samo neki jaci motor u njoj treba ;);)

al daki ova slika zadnja sto si postavio uhhh :D
 
Član
Nikada niko iz F-AC novinarima (barem nama) nije rekao da je automobil Ford Kuga neisparavan. Kada smo ih upitali za sve manjkavosti koje smo objavili u tekstu te ih upitali da li je možda riječ o vozilu iz nulte serije koje su testirali redom: fabrički test vozači, konkurencija, VIP kupci, novinari iz najvažnijih svjetskih medija isl., oni su nas blijedo gledali i rekli nam da ce javiti. Nakon vise od mjesec dana niko nam se nije javio i tekst je objavljen u cjelosti sa svim impresijama.
Tek nakon što je jedna od djevojaka iz marketinga otišla iz F-AC saznali smo da je direktor skršio automobil te da je štetu pripisao "novinarskoj stoci". Iskreno, mene se ne tiče ni da li je to istina, jer kao novinari smo tražili odgovore, ali ih nismo dobili.
Inače, naš medij nema dlake na jeziku i imamo muda da objavimo sve ono što primijetimo na portalu www.autoservis.ba nećete pročitati gluposti tipa:
- "cijena je odlično odmjerena za bh. tržište" - a auto košta 150.000 EUR
- "Volana se ne bi postidio ni Bentley"
- "Kvake na vratima su nas impresionirale"
- "Svjetlosna grupa ulijeva samopouzdanje"
- "Passat CC naprijed ima mekan ovjes, a nazad izuzetno ukrućen"
- "Punto 16V sa 16 cilndara nas je oduševio"

I sada konačno da odgovorim Dakiju, ko god on uopće bio: Ford kuga je izuzetno loš automobil, jedino što ga vadi jeste vanjski izgled, ali zato su kupci RAV-a i Tiguana sretni ljudi. U Travniku sam upoznao jednog kupca Forda Kuge čija hauba leluja gore od one natestnom modelu, a on se, nije prevrtao. Čovjek kaže da mu je ovo prvi, zadnji i nikad više put da ima posla sa Fordom. Javio mi se za par mjeseci i javio da je nekome prodao "Bolest" i kupio Renaulta Koleosa.

Hvala ja toliko,

Adnan B.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top