TOYOTA RAV4 D-4D

TOYOTA RAV4 D-4D

Član
Ide zima a sa njom i zimske radosti koje ne bi bile toliko radosne bez nekog 4x4 vozila.
Friško stigla Toyota Rav4 D4-D sa permanentnim pogonom na sva 4 točkića.
Motorizacija dizel 116 KS, sa 200.000Km, godina 2004
Oprema onako standardna, 4x4, Klima, Cd radio, maglenke, 4x el prozori, el retrovizori, nivelacija farova, komande na volanu, zadnji park senzori, euro kuka i mislim da je to to. Dovoljno.
Dobio sam uz nju 12 felgi sa 8 novih i 4 polovne gume, što je baš velikodušno.
Fino je održavana, baš onako domaćinski što se kaže. Čak je i set kvačila zamijenjen na 150.000Km. sve funkcionalno i baš zategnuto. Ja sam jedino zupčasti odradio i redovan servis. Nisam nikada vozio toyotu, i baš me oduševila.
Čekam prvi snijeg
IMG_20180914_183050.jpg IMG_20180910_161112_1.jpg IMG_20180910_161058.jpg IMG_20180910_161132.jpg IMG_20180910_161043.jpg
 
Član
Cestitam,puno kilometara bez kvara.
Bas je lijepa.Ja sam gledao nesto tog tipa i ona je nekako prihvatljiva.
Kako ti se cini 116ks za tu velicinu auta?
 
Član
Hvala.
Pa obzirom na njenu težinu i permanentni 4x4 mogu reci da fino vuce. Ubrzanja su veoma dobra. Sve se to odražava na potrosnju koja ide i do 10 lit.
Nisam bas precizno mjerio ali po mojoj slobodnoj procjeni je tako.
Na auto putu ide solidno, nekih 150 bez preterane buke i patnje. Sasvim solidno za ovakav tip vozila.
 
Auuuuuu kod tebe ljepse plocice u garazi nego kod mene u kuci! :D
Auto je iz Austrije kao sto vidim, onda je sigurno dobro servisirano!
Taj RA- 4 ce te dugo dobro sluzit! Uslov je da ga i ti dobro sluzis!
Cestitam!
 
Član
:D:D
Hvala, nadam se da ce sluziti fino.
Iz austrije je, i izgleda da je vlasnik stvarno bio brižan.
Nešto sam cackao pa je kvaka bila razmontirana.:)
 
Član
Mnogo lijepa Toyota, ali me interesuje hoce li ostati u fabrickom stanju ili ces je malo sredjivati? :D
 
BHT Ovisnik
Još si živ :D
Fin auto, neka je sa srećom. Za jednog malog đipića jako dobro leži na cesti, a također se lako nosi i sa terenom :)
 
Član
Živ , nego sta:D
Hvala.
Ganjao sam je po nekim brdima i dolinama i odusevljen sam. Ne mogu snijeg docekati da uživam.
Kolega ima istu, benzinca i kaze da nije mogao vjerovati kako je sposobna na terenu.:)
 
Top