Toyota Corolla TS

Toyota Corolla TS

Član
Nek je sa srecom rodjeni da se na vozas da ti puno puta izmami osmjeh na licu kad je zavrtis:happy:
 
Član
Svaka cast, super auto ! Sjecam se da je onaj iz BG (Milos CTS ?) ubijao brasno u klasi 15 u Osijeku :)

Koliko vrti blokadu ? preko 8000 ?
 
Član
Da se prijavim nakon kraće pauze. Tjedan dana nakon kupovine sa Toyotom sam imao "udes". Auto je stajalo parkirano pored kuće, naišao je čovjek sa 2,04 promila alkohola u krvi i udario me u desna vrata. Policija je napravila uviđaj, odšteta bi trebala biti uplaćena u toku tjedna. Vrata su bila za mijenjanje, nisam nigdje našao polovna a nova su koštala 1150 km bez pdv-a tako da sam se odlučio za popravak starih. Zadovoljan sam odrađenim poslom. Vrata i prag su lakirani, čitavo auto je polirano. Polirani su i farovi. Još jednom hvala Sandru, odlično je odradio posao. Na Corollu su legli i novi amortizeri, odrađen raspon i to je to što se tiče mehanike. Ostalo je još presvući volan jer je u katastrofalnom stanju.


photo sharing
Stara značka na masci je bila propala i izblijedila. Kupljena nova. Nisu pasale dimenzije pa sam rubove morao skidati i brusiti, al uz malo muke sve je leglo kako treba.

screenshot windows 7

how do i print screen

Jedna zanimljiva sličica za kraj :D

screenshot captor

Čekam ljepše dane da auto fino operem i poslikam
 
BHT Ovisnik
haha ma jasta ces nego popravit, nema potrebe kupovat,moj crni volvo je mnogoo vise stradao u udesu i tamo u Paunovskog gdje sandro radi sve sam sredio,nista nisam kupio, ala nov izasao za male novce, koliko si dobio od osiguranja jer sam ja prilicno dobru svotu dobio za branik od e46 ?
Ocekujem nekada đir :D
 
Član
Jako rijedak auto kod nas sa tim motorom, da si ga bas tražioi za kesh tesko bi ga našao, super sto je ispala takva konbinacija, ovo auto i doplata :)


Da te dugo služi i da se fino provodiš s njim bez udesa i kvarova :)

Hoćeš li plin ugradjivari ?!
 
Član
Od osiguranja sam dobio ponudu na 1650 km. Auto ne da je rijetko, nego ne znam za nijednu corollu ts osim ove u državi. Ova je jedina kupljena nova u BiH. Da li je još i jedna uvezena naknadno, sumnjam :D
Kakav plin, ako ga nisam ugradio u 325i, zašto bih ga ugrađivao u corollu? :)
 
BHT Ovisnik
ima Zela para,sta vam je ljudi kakav plin :D
strasna ponuda,ne sumnjam da si prihvatio hahah
 
Član
Ne gonjam neke principe, nemam niša protiv plina, niti bih bježao od njega. Ne vozim mnogo, možda 7-8 tisuća godišnje. Ugradnja mi i nije isplativa s obzirom da je svako auto u mom vlasništvu godinu-dvije. Bez obzira na to ne bih ga nikada ugradio u ovakvu visoko turažnu mašinu.
 
Član
Ako ne prelaziš puno onda OK , za veću kilometražu isplati se, jer potroši ona fino kad se gasa, al ćejf nije skup hehe :D
 
Član
Javljam se sa preciznijim dojmovima :) Toyota sluša odlično, pa sam je odlučio počastiti poliranjem farova i kompletnog lima. Kožni volan je bio u katastrofalnom stanju pa sam ga presvukao kožom. Evo malo boljih slika


subirimagenes


subir gif


imagenes gratis


subir imagenes gratis

IMG_0709.jpg
 
Nikad se nisam susreo s ovim ali vjerujem da je mnogo dobra u vožnji, neka ti je sa srećom i puno pređenih km...
 
Top