Toyota Corolla TS

Toyota Corolla TS

Član
Malo sam se preracunao i nisam se dobro dogovorio sa Marfijem i umesto za nedelju dana ovo sve ispod je trajalo 20+ dana pa sam prvi put izostao sa OSRS

Auto spreman za ostatak sezone, a buduci da je napunio 10 godina za 1. april morao sam malo da ga castim :D
Zamenjeno ulje Mobil1 0w40 import from France i filter ulja origigi made in Japan
Ubacen sandwich plate sa meracima pritiska i temperature ulja plus satici
Zamenjena univerzalna NTK Sonda (djubre kao i sve drugo od te firme) stavljena origigi replacment part DENSO
Stavljene Ferrodo DS2500 plocice jos nisu imale test opterecenja ali za sada su mao bolje od ATEa (usput obradjeni diskovi i razradjena kociona klesta i rucna nastelovana)
zamenjena druga brzina, ogrlica prve i druge brzine, sinhroni 1. 2. 3. i 4. brzine sipan METABOND GT i LM GL4 ulje za menjac
nastelovani ventili na fabricku meru by Buca Djekic
zamenjen zadnji nosac motora
zamenjeni srafovi izmedju izduvne grane i auspuha

* * *
 
Član
Milos CTS je napisao(la):
Malo sam se preracunao i nisam se dobro dogovorio sa Marfijem i umesto za nedelju dana ovo sve ispod je trajalo 20+ dana pa sam prvi put izostao sa OSRS

Auto spreman za ostatak sezone, a buduci da je napunio 10 godina za 1. april morao sam malo da ga castim :D
Zamenjeno ulje Mobil1 0w40 import from France i filter ulja origigi made in Japan
Ubacen sandwich plate sa meracima pritiska i temperature ulja plus satici
Zamenjena univerzalna NTK Sonda (djubre kao i sve drugo od te firme) stavljena origigi replacment part DENSO
Stavljene Ferrodo DS2500 plocice jos nisu imale test opterecenja ali za sada su mao bolje od ATEa (usput obradjeni diskovi i razradjena kociona klesta i rucna nastelovana)
zamenjena druga brzina, ogrlica prve i druge brzine, sinhroni 1. 2. 3. i 4. brzine sipan METABOND GT i LM GL4 ulje za menjac
nastelovani ventili na fabricku meru by Buca Djekic
zamenjen zadnji nosac motora
zamenjeni srafovi izmedju izduvne grane i auspuha

* * *

I naravno svijezih slikica? :icon_question:
 
Član
IMG_3076.jpg

IMG_3170.jpg

evo dve sa 201m trka koje su bile u Novom Sadu 15-16.06
 
Član
nesto ti ja nevidim to procitat sa dyna :icon_biggrin: de prevedi koliko sad konja i momenta?
 
Član
Jesi li vagao auto druze.. bas me interesuje koliko je tesko. Bez naravno stripdowna za trku..;)
 
Član
Pa i nije velika masa, to je cak malo lakse nego moja xsara. Zanimljiv auto skroz i ide vrhunski, jos da je compressor :) Nisam znao da postoji taj model, slučajno videh na netu...
 
Top