Toyota Corolla TS

Toyota Corolla TS

Član
Hvala ArminM
Oggy bila dobra trka ;) svaka cast za Golfa

evo jos par slika Og1 ;)

IMG_4127.jpg

 
Član
Hvala RS6Avant i Crazydeaf :cool:

POzzz Edzi da Nešina je stock samo KN panel ima od ne standardnih delova, a objasni kako to misliš ne mogu joj ništa?
 
Član
Milos CTS je napisao(la):
Hvala RS6Avant i Crazydeaf :cool:

POzzz Edzi da Nešina je stock samo KN panel ima od ne standardnih delova, a objasni kako to misliš ne mogu joj ništa?

Pozdrav i tebi Miloše ;)

Mislio sam da bi na ovim pravcima trebao biti brži jer imate 2 ista motora, jedan stock a drugi modifikovan, znam da si osvajao klasu 15 a mislio sam da ova Nešina Celica nemože tako ići u stock varijanti. Znam da je Celica lakša, ali na mnogim testovima imaju dosta slična vremena kod ubrzanja, handling je druga stvar.
Možda se na klipu ne može dobro vidjeti jer je na nekim mjestima snimak prekidan, ali eto ti znaš ako si vozio iza njega da li imaš osjećaj da ga stižeš.
 
Član
2FAST je napisao(la):
Pozdrav i tebi Miloše ;)

Mislio sam da bi na ovim pravcima trebao biti brži jer imate 2 ista motora, jedan stock a drugi modifikovan, znam da si osvajao klasu 15 a mislio sam da ova Nešina Celica nemože tako ići u stock varijanti. Znam da je Celica lakša, ali na mnogim testovima imaju dosta slična vremena kod ubrzanja, handling je druga stvar.
Možda se na klipu ne može dobro vidjeti jer je na nekim mjestima snimak prekidan, ali eto ti znaš ako si vozio iza njega da li imaš osjećaj da ga stižeš.

Samo na pravcu je smelo da se obilazi, a mozda se na snimku ne vidi ali iako izadje pre mene iz krivine i ranije da pun gas smanjujem razliku, a na Navaku sam bio na 17" i sa standardnim izduvom tako da nije razlika u konjima vise od 10ks ;)
 
Član
Super su oba auta ali Celica TS bi trebala imati bolje vrijeme na stazi jer je fabricki puno laksa a isti motor
jesi ti sta okalsavao Corolu ?
 
Član
hvala Edoze
Garga obojica smo imali komplet enterijer i ostalu opremu + suvozaca, laksa je 100kg nije mnogo, Nessa jednostavno nije zeleo da forsira auto, kroz krivine je prolazio opusteno a na pravcu je davao pun gas
 
Top