Touran

Touran

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev nest novo od mene..

VW Touran

t2us9.jpg


t1nb0.jpg


t3zn7.jpg



tunning:
- spustanje
- front bumper ( custom made )
- prosirenje karoserije sa strane
- farovi ( VW Touareg )
- dorada usisnika ispred hladnjaka
- felge ( from Lexus )
- boja ( from gray to dark green )
- zatamljena prednja windshield
- uklanjanje znaka, registracije

;)
 
Član
Prvo pitanje je sto si izduzio cijelu sliku...drugo, sto bolan zatamni sofersajbu, a ne bocna stakla :D...
za branik ja bi prije isao na varijantu da od nekog drugog auta prekopiras i nesto malo doradis...a ne ovako, jer je tesko nacrtat bas cijeli...tockove bi mogao malo vise izbaciti, jer ovako izgledaju malo ruzno...i poradi malo na detaljima...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Prvo pitanje je sto si izduzio cijelu sliku...drugo, sto bolan zatamni sofersajbu, a ne bocna stakla :D...
za branik ja bi prije isao na varijantu da od nekog drugog auta prekopiras i nesto malo doradis...a ne ovako, jer je tesko nacrtat bas cijeli...tockove bi mogao malo vise izbaciti, jer ovako izgledaju malo ruzno...i poradi malo na detaljima...

Mislim da je zatamnio stakla ali ima ovaj odsjaj pa se zato ne vidi! A jedino sto mi se ne svidja je boja malo je drecava ali eto! Uglavnom nije lose!
 
moze to puuuuuuno boljeeeeeeee!!!!
vidio sam neke tvoje prijasnje radove i jednostavno znam da moze bolje! ajde zagrij stolicu decko i napravi nesto fino. na mene sad ne racunajte, radim dizajn nekog auta.. ali o tom po tom. :)
 
Član
a tak ...
ne svidja mi se opce kao prvo auto a boja zelena ovo gore mi je full nerealna ... uz puno volje i truda sam dalje ... kak je reko freek moze i bolje

uskoro stize moj novi rad bmw m3 ima jos puno posla sad radim na sajbi ...
crna brusham refleksije uskoro stize ;)
 
Član
takva boja na autu ne postoji..jbt...pa to je neka mat fluorescentna zelena...ako se i tako moze nazvati...potrudio si se,svaka cast...osvjetljenje,odsjaj i sjenke pokusaj da odradis...i promjeni boju pa postavi da vidimo kako izgleda...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top