Torana 1973

Torana 1973

Član
mahe007 je napisao(la):
Ma stavi tablice sa nekog drugog auta ko da mora bit registrovan :D:D:D:D:D
super ideja samo da nemaju postavljene kamere ovdje na putevima i policiskim kolima moglo bi se :123:
ovdje sve vide pomucu kamera :icon_cry:
 
BHT Ovisnik
extra zvijeri+ka,neka i ovakvih auta na forumu,samo jel mozes postaviti malo vise podataka o vozilu, koji je u biti motor, koliko ccm3, snaga, performanse il sl.,bas me zanima:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
extra zvijeri+ka,neka i ovakvih auta na forumu,samo jel mozes postaviti malo vise podataka o vozilu, koji je u biti motor, koliko ccm3, snaga, performanse il sl.,bas me zanima:cool:
motor je 3300cc, crowcam 603, electronsko paljenje, glava je yellow terra sa duplim federima, vecim ventilima, glava je obradzivana iz nutra i vani, 3 carburatora, auspih je competition extractors, menjac je 4 brzine, dif je 3.08 dobar za normalnu voznju imam isto 2.78 diff ako njega stavim onda dobijam na top brzini nap.2 brzina moze izvici 140km na sat, aromotizeri sve heavy duty, stabelising bar postavljene napred i pozadi, felge su 205/60/13 mogao bi dosta pisati ovdje inace sve sam promjenio mogu samo reci kola su velika atrakcija kad sam na :123: voznji ko god poslusa rad motora svi misle daje osmak :icon_smile: nadamse dacu uskoro uspjet up load clip da cujes kako zvuci a poslije sa jedne voznje..ako zelis da citas uvezi Torana ukucaj Torana GTR-XU1 ima sta da vidis ovaj model je bio napravljen sa motor od 5000cc ali nisu dali u proizvodnju posto mnogi bise ubili kad su ih isprobavali top speed je bio 150mph sa standardnim motorom, nadamse da sam odgovorio na tvoje pitanje i hvala na citanju
DSC00011.jpg
Torana sa V8 :123:
 
Član
eh ovo je pravo auto, a ne ove plasticne danasnje civare :lol: ni ne treba ti muzika s ovakvom masinom :icon_biggrin:
 
Član
khalifa je napisao(la):
eh ovo je pravo auto, a ne ove plasticne danasnje civare :lol: ni ne treba ti muzika s ovakvom masinom :icon_biggrin:
slazem se stobom prijatelju i pogotovu kad ga upalis i krenes :123: cujes rad masine ;)
 
Član
Pozdrav svima i evo postavio sam na youtube da poslusate i vidite, slobodno ostavite komentare
postavi cu jos video clips uskoro


evo jos jedan video clip sa voznje u Adelaidu

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Blasko je napisao(la):
gasa malo, gasa na ovom prvom videu :D a melodija je ;) mogo bi citav dan slusat
Blasko bit ce jos klipova sa voznje i bolji samo sacekaj nemogu sve odjednom ;)


khalifa je napisao(la):
pa to je to :cool: neka je sa srecom projekat i da bude jos bolji
Puno hvala i nema puno jos dase dovrsi pozdrav :icon_smile:
 
Član
evo jos jedan video clip za kojeg sam zaboravio
 
Poslednja izmena od urednika:
Top