Top Gear - BMW M3 vs Audi RS5

Top Gear - BMW M3 vs Audi RS5

<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/fhLqCVessyA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Opravdao BMW zastitni slogan ;)

Kako znam, Top Gear je ovdje svetinja svima sto se pokazalo u temi za nagradu od strane njih za Golf R, tako da... ubi BMW brasno u konkurenciji :D
 
Član
Pokopase im Competition Pack i mat boju :lol:

A predobra voznja M3, ovaj novi Stig lud skroz, nepusta ga :D

Inace, ova usporedba vazda aktuelna :icon_biggrin:
 
Član
BMW je institucija,posebno ovaj M, mislim sve je jasno, meni kao obicnom smrtniku je audi nesto zanimljiviji auto, mada iskreno ne bi se bunio ni protiv jednog. Malo kod od nas moze dati sud koji je od ovih auta bolji,iako preferiram audi,test je pokazao svoje, BMW ga jede za dorucak,koliko god se bunili,istina je istina, mora audi jos poradit na performansama da bi dostigao slovo M koje ima BMW;)
 

MTR

Član
ne znam sta da kazem , hiljaditi video na temu M3 vs RS-ovi , jebiga ovdje je vise stvar ukusa i mogucnosti , Audi mi je tehnoloski naprednija masina i tu se mozemo poklonuti svi njihovim inzinjerima dok je BMW pravi rustikalac klasicne koncepcije pogon nazad motor naprijed i to je ono sto ja licno vise volim od nekih sofisticiranih masinerija
BMW ima stalan napredak prema naprijed u smislu podvozja dok motori polagano dobijaju snagu na vise u svakom novom modelu , pogledajte kako na videu Audi preupravlja od silne zelje da prenese toliku snagu na asfalt - jedva se gomila difova izbori sa njom, dok bembara radi nesto sasvim drugo ....... daje cejf u gomilama :D
 
Onaj understeer u Audiju je nevjerojatan :icon_eek:. Džaba mu 4 pogon i sva tehnologija. Nisu uspjeli riješiti to ni pomicanjem motora iza osovine.
Izgleda da je zbog toga RS5 na mokroj cesti opasniji od M3 :D :icon_smile:
 
Član
vozio M-a i mogu samo reci da je to igracka na cesti :) rs nisam jos ni vidio kod nas da ima ali necu reci da je to los auto cak sto vise i bolji od odlicnog ali bembara i zadnja vuca :D FUCK AWD :D
 
Član
Sve je vec davno receno... Moje misljenje je da pri kupnji ova 2 auta prevagu pravi samo privrzenost jednoj od ova 2 brenda..

Moj izbor bi naravno bio Bog Motornih Wozila...

P.S. najbolji detalj videa 6:44 :lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Onaj understeer u Audiju je nevjerojatan :icon_eek:. Džaba mu 4 pogon i sva tehnologija. Nisu uspjeli riješiti to ni pomicanjem motora iza osovine.

Jeremy ga namjerno tjera u understeer, pogledaj kako sa volanom radi, skoro svaki auto ces tako u understeer utjerati. Naravno da understeera vise od BMW-a, al ne ovoliko koliko bi neko po ovom klipu mogao zakljuciti. Sjetih se sta rece Colin McRae nekad davno, understeer is a crime - podupravljanje je zlocin :D

Evo i video kad to demonstrira, pogledaj koliki je understeer postigao na vrhunskom trkacem autu, kojem je to prakticno nepoznanica :icon_biggrin:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UGSnLGgeai8[/video]
 
Top