Top 10 poster-a / 04.07.2008

Top 10 poster-a / 04.07.2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Malo mi fali da sam medju top 10! :) Nismo ti si mi sad glavna meta! :) Tebe napadam! Ako ti nista na cesti ne mogu valjda cu moci ove dvije stoje prikupiti! Prednost mi je sto si ti ozenjen, ja imam vise vremena! :) Salim se, nije mi bitan post, nego samo lijepo druzenje sa super rajom! Pozz
 
Član
hehehe... ja sam 8 sati na bhtuning-u, znaci puno moje radno vrijeme, al s obzirom da sam jos samo pocetnik..... sala, nije mi fol broj postova, ako nemam sta pametno za napisati radije necu nista... :D:D
vazna je raja i druzenje.... ;)
 
Legend
Niko Vas i netjera da bezveze redate postove, nego tako, svako malo mi objavimo da vidimo poredak.
 
Član
Fele je ovaj forum podigao i imao najvise postova, ali eto sada ima 3655 iako mu je oko 2000 postova izbrisano...
 
Član
I meni je pobrisano dosta postova onda kad je bila čistka,ali ovi noviji clanovi ne znaju za to :D Samo je bitno da je fer i korektno druzenje,hebo postove..Naravno nekad je zanimljivo i pogledati statistiku :)
 
Legend
Dino je napisao(la):
Fele je ovaj forum podigao i imao najvise postova, ali eto sada ima 3655 iako mu je oko 2000 postova izbrisano...

To ti je pravo glupa konstatacija. Nevidim razlog ovakom komentaru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top