Toniranje/zatamnjivanje farova

Toniranje/zatamnjivanje farova

Član
E samo se sjeti kad sam ti prvi put rekao za stope kako si reagovao "DE BAAAAAAAAAA" a poslje kad si uradio bilo je :icon_eek::icon_smile::cool: ,za farove znas sta sam ti rekao,to i uradi,samo pogledaj stopke u fabijane i sve ce ti biti jasno ;)
 
Sahman_Turbe je napisao(la):
drug je neki dan na kocki zatamnio sprejem :D ev slika meni fino izgleda...jbg malo sam lose uslikao :icon_rolleyes: :cool:

ako su stakleni farovi zeznuto...Ja sam sebi tamnio maglenke transparentnim sprejem ma na autoputu kisa saprala :lol:
 
Član
gdje cu one feng-shui folije, prvo sto unisti snop, razbacuje na sve strane, jos nekvalietne... probao sam to nekad davno, kakvi :D od kvalitetnijih jedino da sa llumarom probam :icon_rolleyes:

ali opet izgleda da ih necu ni dirat, ostavit cu ih ovako... pa se mozda nekad nameracim i uzmem devil il nesto, ko coek..
 
8296360012_large.jpg
8296360013_medium.jpg
8296360014_medium.jpg


ovako nesto;)
 
Član
da dignem temu :lol: ako nekog jos zanima, cajna folija nista, nula bodova iz zenice... svaka musica sto se zalijepi, pukne foliju., sljedece pranje voda udje i samo sklizne... jednostavno nisu izdrzljive... sprejat mi se nije dalo, al zato sada za vikend kada se uhvati vremena, ici ce llumar ili onaj sjajni ili crni, probat pa vidjet na sta ce ispast...

ovo hocu cisto da probam, kako ce ispast... ima jos dok mi ne dodju novi farovi, a ne mogu da gledam trenutne, jedan cist fin, drugi mutan... pa ili ih zamracit komplet ili vidjet sa ovom sjajnom folijom, pa furat dok ne dodju pravi farovi...
 
Član
Imaju li negde one zute folije i moze li to da se uradi unutar fara, a da ne puca od grejanja sijalice?
 
pa postoje bas folije za tu vanjsku upotrebu.. stim sto se to moze zatamiti sa farbanjem, smjesom bezbojnog laka i crne boje, kod sebe uradio maglenke na taj nacin i izgleda jako dobro i sjaji se posteno, ali svako malo zatamljenje na staklu ce ti unistavat jacinu svjetla..

Edit: netko je vec spomenuo zatamljivanje na nacin farbanja unutrasnosti plastika, oko sjajila i sl.. najbolji nacin.
 
Top