Toniranje/zatamnjivanje farova

Toniranje/zatamnjivanje farova

Član
Ovako, nesto razmisljam, o zatamnjivanji farova, ali blago skroz...

30943980037_large.jpg

smoked_headlights_1.jpg


transparentnim, preci samo jednom, ili neki drugi postupak :icon_question: interesuje me, hocel uticat bitno na snop i jacinu, da ne uhvati sada razbacivat i sl... te kako zakon gleda na ovo, mislim jedino bi se vidjelo kada su svjetla ugasena da su "crniji" farovi...
 
Član
Vidio sam da je tibor jedne prilike obajvio neko "sredstvo" koje je bas namjenjeno za zatamnjivanje farova ... sad nek se on javi i nek ti objasni samo znam da to nema ovdje uzet!
 
Član
ma znam za to, ali nije bas isplativo, 40tak ojra u ceskoj :D

a eto, nesto me zanima ovo za transparentni, ako se moze blago, fino odradit bez posljedica... ako ne, necu, haya :icon_smile:
 
Član
ma i ovo mi je opcija, raspitujem se :icon_smile:

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA/Fabia-I-Headlight-PROTECTIVE-Color-Coating-System-BLUE
ovo bas nije isplativo... pogotovo na serijskim farovima

ostaje ili sprej ili neka folija... zanima me najvise jel neko radio, pa da vidim kako je ispalo
 
ja sprej ne bih jer se farovi ipak griju , radio sam ja nesto na farovima sa transparentim pa je sve ispucalo od toplote , ne znam kako bi folija reagovala
 
Član
ima na ebaju naruciti bas tu transparentnu foliju, najlakse rijesenje, ako ne valja skines i zdravo. A da nece slabije svijetliti,hoce sigurno makar za trunku.
 
Član
po meni dovoljno zatamnjenje (efekat zatamnjenja) daje kad se unutrasnje plastike (rubovi, lajsne i sl) fara ofarbaju mat crnim lakom. npr kod punto-a mk1 Gt su crni farovi ali ne radi stakla nego zbog crne unutrasnjosti
 
Član
brate u petak kad ti dodjem na fuka parkiraj se iza mene, ja cu da turiram malo i imat ces zatamnjene farove, mozemo tamnit dok ti ne kazes da je dosta:cool::cool:
 
Top