TOKAR u Sarajevu?

TOKAR u Sarajevu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
evo ti broj 061/722-446
Igor se momak zove, reci ako hoces da sam ti ja dao broj, a mozemo i danas skupa otici znam se dobro sa njim, na grbavici je i radi odlicno, mislim da jedini u bh ima neku vrstu opreme i masina
 
Član
On ima previse posla, kada glavu odneses cekas po 5-6 dana, onda zamisli kada bi moji sarafi dosli na red :cool::cool:. Moram naci nekog drugog. Hvala ti
 
Član
edo_16v je napisao(la):
On ima previse posla, kada glavu odneses cekas po 5-6 dana, onda zamisli kada bi moji sarafi dosli na red :cool::cool:. Moram naci nekog drugog. Hvala ti

Sori na OT, al skoro sam jednog tako poslao u pizdu materinu zbog toga,ostavio mu sarafe za felge da mi napravi konus podloske, 11 dana ! poslije, on pogledao nije (a dogovor je bio dodji sutra popodne)
 

IGY

Član
edo_16v je napisao(la):
On ima previse posla, kada glavu odneses cekas po 5-6 dana, onda zamisli kada bi moji sarafi dosli na red :cool::cool:. Moram naci nekog drugog. Hvala ti

ok, ako ne nadzes, daj meni odnjecu ja i reci da meni treba, mozda bude za par dana gotovo
 
Član
ima na dobrinji dobar tokar. ne znam broj ali ti mogu objasniti gdje se nalazi

f_untitledm_1ca58b8.jpg


prati plave tackice i naci ces nije tesko
 
Član
Edo na baščaršiji prije sebilja skreneš desno prema kovačima i odmah nakon toga desetak metara opet desno... tu imaš niz radnjica i opet prva desna ulica ima jedan tokar jako dobar...
 
Član
Ostavio sam sarafe kod ovoga na Dobrinji, rekao je da ce biti brzo. 10KM obrada jednog sarafa M16 :cool:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Gotovi sarafi. Extra su odradili posao.

extra rade ljudi. kod njih sam radio neke sitnice i extra su odradili sve sto ima je receno.

jesi edo uzeo broj pa da stavis ovdje moze nekom posluziti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top