Tms Sport Lada Priora

Tms Sport Lada Priora

Član
Auto ide 200km/h i ubrzava za 9.5s do 100, nije bas nesto sportski, ali nije bas ni za toliko ismevanje, ipak je brza od velikog broja auta na forumu(oko 80%)...Ja pozdravljam ovakve pokusaje da neka kompanija koja nema nikakvu reputaciju pokusava da napravi nesto zanimljivo, ali oni moraju jos puno da rade na tome ;)
 
Član
Meni se svidja izgledom, a i ima dosta jak motor za 1.6 kubika, 122 hp :) meni se svidja, bas nije losa ali opet kako kome... Mada svi presprdavaju zato sto je Lada... Da je bila neka druga marka poput VW, Seat, Opel, Ford, Skoda itd.. bilo bi doro auto, nije lose, dobar motor iiitd. Ali posto je Ladilak odmah ide na prdacenje Lade...
 
Početnik
RS TURBO je napisao(la):
Meni se svidja izgledom, a i ima dosta jak motor za 1.6 kubika, 122 hp :) meni se svidja, bas nije losa ali opet kako kome... Mada svi presprdavaju zato sto je Lada... Da je bila neka druga marka poput VW, Seat, Opel, Ford, Skoda itd.. bilo bi doro auto, nije lose, dobar motor iiitd. Ali posto je Ladilak odmah ide na prdacenje Lade...

bas tako,zato sam i ostavio onaj komentar na predhodnoj stranici...svi kao nesto sprdaju a vozaju gore od lade al hajd,nece se bolji narugat vazda bilo;)
 
Član
Vozam auto gore od lade, al brate lada je uvijek bila za šume i drva, a ne za rejsa.
Mislim da 122hp sasvim dovoljno da izvuče jedan balvan uz stranu
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
evo odo sada u salon lade da vidim mogul je dobacit i koliko bi bila :D... garant fino iznad 30.000km... a za to, da se uzet nesto konkretnije... ;)
 
Član
Jos "puknuti" krov u karbon :cool: pricajte sta hocete ali ja bi nju volio imati :D :cool: fino izgleda :D meni se pravo ladilak svidio :D samo znam da si lade nepoderive...
 
Top