Tire stretch 205/50/16 na 9j gdje uradit

Tire stretch 205/50/16 na 9j gdje uradit

Član
zna li iko koji vulkanizer ima top ili da zna nabacit ove navedene dimenzije na 9J felgu
u Sarajevu ili blizoj okolini

evo opet dimenzije 205/50/16 na 9j felgu

MOD sorry ako off topic nema znam kud sa ovim
 
Član
e moj druze da si vidio sta sam i ja kad se neko igra sa tim razmislio bi dobro. tj. bio sam prisutan
radije cu platit nego da gorim ko svijeća
 
hahaha sta ces zbog toga sigurno i neces naci vulkanizera da to uradi za 5 markica da on sebe zapali nebih rekao da ce to ijedan da uradi jedino ako naletis na kakvu budalu :lol:
sretno u montazi ;)
 
Član
vidi s enesom ili s raletom oni su 195 razvukli na 9j, mislim da to moze vecina vulkanizera uraditi , nije to neko ekstremno rastezanje :icon_biggrin:
 
Član
Kod mene je 205, i to 40, na 9.7 jota, nije nikakav problem bio.....nadji samo radnju da imaju "top" za kamionske gume i nema frke....
 
Član
Ja sam platio za montazu i balansiranje 50 km jer su se 175 50 R13 razvlacile na 7,5J, parcijalnu cenu rada nisam nikad uspeo da desifrujem ali dobio sam all inclusive stelovanje nagiba i visine gewindi i odokativnu spuru.

Servis F1 u Hrasnom, gore iznad pekare AS.
 
Član
Jel mi moze neko objasnit zasto je problem razvuci navedenu dimenziju na 9j, sta je to "top" i kakvo je paljenje u pitanju? Ne razumijem se jbg. :icon_smile:
 
Legend
druze nazovi me da ti objasnim gdje sam ja postavljao..
195 45 na 9j bez problema :)

pozz
 
Član
ja sam 205 50 bez problema postavljao na 9j 16 ovdje u Travniku kod vulkanizera tako da nebi to trebao biti neki ogroman probelm
 
Je meni su montirali tim topom i ostetili mi rubove,bili su polirani...jer mora nasloniti top na rub...ako imas polirane rubove obavezno im reci da pripaze;)
 
zovite_sivac je napisao(la):
Jel mi moze neko objasnit zasto je problem razvuci navedenu dimenziju na 9j, sta je to "top" i kakvo je paljenje u pitanju? Ne razumijem se jbg. :icon_smile:

"paljenje"

http://www.youtube.com/watch?v=BvbA2vts59Y

problem je kako mislis napumpat gumu koja je 5-6 cm tanja od felge
 
Član
Ne kontam toliku frku, onaj ko se razumije nastela to bez ikakvih problema.
205/45 meni montiro lik na 9j, bez problema, jedan pumpa on naspe razredjivaca unutra gume i zapali.
Napumpa se bez problema po 2 cm razlike je guma od ruba sa obje strane.
Imam i klip al cu to upludovat za par dana :D
 
Član
meni je Zoran u na putu sa Vraca prema Lukavici poslije Jugopetrol pumpe, sa lijeve strane, namontirao topom bez problema 205/50 na 9,5 jota uzeo mi 6KM za dvije gume ;)
 
Top