The Stig ???

The Stig ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ok, necete vjerovat, ali... ja sam pila kafu sa the stig... u stvari, nije bio u bijelom odjelu i sa kacigom (smetala mu je, nije mogao pit kafu iako su fildzani mali, ipak mora da je skine)...

mislim da mogu bubreg da zalozim da je on, ali ne smijem da kazem ko... odgovara opisu po fizickoj konstrukciji, odgovara po iskustvu, po nacinu voznje, voli elton john-a (a nije gay) i imamo pouzdane informacije ko mu je racunovodja...

najznacajniji pokazatelj da je to zaista the stig je da na upit "da li si ti the stig" (izrecen, naravno, na tecnom engleskom), odgovara sa zagonetnim smjeskom i kaze "ne"...
 
Početnik
ovako... prvih 5 sezona je imalo the stig koji je bio u crnom odijelu... nakon njega dolazi the stig u bijelom odijelu... pored toga, bio je american i african, tj. specijalni stigovi koristeni samo za posebne (za to odgovarajuce) prigode. oni su nazivani rodjacima the stig-a.

e sad... osoba koja je impersonira the stig je nekoliko puta promijenena... ima jedan stalni i ima nekoliko njih u rezervi, za slucaj da stalni nije u mogucnosti. naravno da je iskusan vozac, naravno da posjeduje vise godina u auto-moto sportu i naravno da posjeduje licence za trke i bla bla bla

et...
 
Putovanja.ba
Administrator
TheStig.jpg
 
Početnik
et, steta sto ne znas vise od fragmenata, pa ne mozes bas pricu da konstruiras... ;)

hhihiihh, ajd deyo, uzivaj... punto te ceka... vozio se the stig u njemu... je li to znaci da mu je sad cijena veca?
 
Član
ovoga u bijeloj jakni zanm vodi u njemackoj neki auto show magazin isto testni vozac bice da je na DSF.u ehe a ovaj drugi nikada ga nisam vidio ...____???nepoznanica...
 
Član
juče The Stig bio kod mene popili po pivu i malo se provozali :D
dokaz njegovo biciklo i kaciga i više bicikla gajba pive :D


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top